Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bakalım bende sonuç ne olacak...bişi dicem bu gün test yaptım tabiki negatif...ovucanlarla gelen gebelik testlerim vardı.gerci bi mok anlamadım.yanlışta yaptım sanırım.strip tipiymiş...iii bişi olsa hediye vermezler zatiii.
gerçi 8 gün varken çıkması mucize olurdu

yok hamile kalmama engel değilmiş doktora gittim sadece ağrısı çok (
ayyy işin zor ozaman.geçmiş olsun tekrar...

kızlar dayanamadım ve adetime 1 hafta kala yani bugün kan tahlili yaptırdım saat 6 da alacağım hatta ben değil arkadaşım alacak ben derste olacağım sizlere akşam sonucu yazarım çok heyecanlıyım

hayırlısı artık canımm çıkmazsa sakın üzülme çünkü henüz çok erkenn çıkmayabilir umarım güzel sonucu alır bizimle hemenn paylaşırsınn

ben kaçıyorum yemek ağrı falan dinlemiyor yemek yapmam lazım öptümmmmmmmmmmmmm

canım senin geçen ayki olay dolayısıyla bu ay karışıklık olacak biraz galiba.vücut kendini toparlayana kadar...
akıntı var diyosun ama testte neden çıkmiiii kiii

anlamadımki kuzumm ya sinirlerim bozuluıyo artıkk bekle bekle bekle
bu rada aysunn ayşenur isimlerinizi yazsanıza böyle yazışmak kötü merak deiyorumm isminizi bu arada benimki yaseminn memnun oldum kankilerimmm

anlamadımki kuzumm ya sinirlerim bozuluıyo artıkk bekle bekle bekle
bu rada aysunn ayşenur isimlerinizi yazsanıza böyle yazışmak kötü merak deiyorumm isminizi bu arada benimki yaseminn memnun oldum kankilerimmm

tanıştığımıza memnun oldum yasemincim.ama bu arada aysenur beeemmm çüçük kızım.......
ama sen aysenur alıştın öle yaz aşkitocum

kızlarrrrr 1 aralıgı bekleyemıyorum yarın sabah yapsam mı kı test ya cıkmazsada can saglıgı dıyorumm..

Mulberry benim de umudum aralık ayına
listeye beni de 09 ARALIK , ekler misin canım?

İSİM
BAT
hulyabaskurt
1 Aralık
su4184
1-2 Aralık
gull-aslan
2 Aralık
aysunayy
2 Aralık
seraprap
3 Aralık
haticeee
3 Aralık
perilous
5 Aralık
depresyonnn
6 Aralık
pdr55
6 Aralık
sub
6 Aralık
deryalcın
7 Aralık
kepi3
7 Aralık
didos86
7 Aralık
sea.1013
7 Aralık
mulberry8092
8 Aralık
slna
8 Aralık
eknhanifsay
8-9 Aralık
nevercare
9 Aralık
accident
9 Aralık
Sdfclb
9 Aralık
sakaaar
11 Aralık
mrysry
11 Aralık
niluferr
12 Aralık
orkide2
12 Aralık
sama
13 Aralık
nilufereren
13 Aralık
yesil33
14 Aralık
sementa33
15 Aralık
ddeerryya
15 Aralık
yasib2538
17 Aralık
aleyyna
17 Aralık
mzuhal
18 Aralık
saranhaeyo
19 Aralık
ikizler5
20 Aralık
gamzelal
21 Aralık
olimbera
23 Aralık
glsshh
24 Aralık
ecntrk
26 Aralık
gocmenkuslar
26 Aralık
minikgelin
27 Aralık

kızlarrrrr 1 aralıgı bekleyemıyorum yarın sabah yapsam mı kı test ya cıkmazsada can saglıgı dıyorumm..

canım bence çıkabilir ama herkeste farklı oluyor.adetine 3-4 gün kala testi pozitif olanları okudum diğer topiklerde.belki seninde silikte olsa çıkar.
çıkmazsada adet geçince tekrarlarsın inşallah...

sayfa kalabalıklaşmaya başladı liste de kabarıyor
hhee valla liste kabarıyo gittikçe...
inşallah ay sonunda hamişlerimizinde listesi kabarık olur

slm kızlar...
beklemek ne zor değil mi benim bata 14 gün var psikolojik belirtiler başladı bile

kızlar birşey soracağım size... ateş ölçümünü çok çok düzenli yaptığımı söyleyemem yani her gün aynı saatte ölçmedim ateşimi... ama ateşim 36-36.3 gibi giderken 35.8 lere falan düşmüştü. sonra yine yükselmeye başladı. şimdi son üç gün ölçtüğümde ise iki gün üst üste 36.6 bugün ise 36.4 çıktı ateşim. bu gidişat hala umut verici mi? bu kadarlık bir düşüş olabilir yani değil mi? yoksa yavaş yavaş adet belirtilerim mi başlıyor:18: bu arada bat ım 6-7 aralık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…