umudum 2012 şubat kaldı

AYIGIT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
423
12
korunmayı bırakalı 2 ay oldu ve henüz bebek yok. umudum şubata kaldı umarım başka mevsime kalmaz:KK43:
çok mutsuzum

iki aydır adet gecikmesi yaşıyorum hertürlü belirti var tamam diyorum oldu. tam teste gidecekken adet oluyorum. bu durum beni sinir etmeye başladı. etrafımdaki herkes tedavi görüyor. aynı duruma yaşamaktan korkuyorum :KK43: korunmayı bırakmadan önce dr gittim bi sorun yok dedi. kısmet bu aya inşllh

iki aydır adet gecikmesi yaşıyorum hertürlü belirti var tamam diyorum oldu. tam teste gidecekken adet oluyorum. bu durum beni sinir etmeye başladı. etrafımdaki herkes tedavi görüyor. aynı duruma yaşamaktan korkuyorum :KK43: korunmayı bırakmadan önce dr gittim bi sorun yok dedi. kısmet bu aya inşllh

yolun daha çooook başındasın tatlım,kendini dinleme sakın. vücut psikolojik olarak her belirtiyi veriyor. bak ne güzel doktor bir dorun yok demiş. :) içini rahat tut sen. rabbim ol demeden iki cihan bir araya gelse yinede olmaz. ne umutsuz vakalar gördüm şıp diye hamile kalan.. sen allahtan hayırlısını iste ve sakın yüzünü asma, umutsuzve asık yüzlü olmaki meleğin çabuk gelsin, bekletmesin seni:KK34: :KK34: :KK34:

yolun daha çooook başındasın tatlım,kendini dinleme sakın. vücut psikolojik olarak her belirtiyi veriyor. bak ne güzel doktor bir dorun yok demiş. :) içini rahat tut sen. rabbim ol demeden iki cihan bir araya gelse yinede olmaz. ne umutsuz vakalar gördüm şıp diye hamile kalan.. sen allahtan hayırlısını iste ve sakın yüzünü asma, umutsuzve asık yüzlü olmaki meleğin çabuk gelsin, bekletmesin seni:KK34: :KK34: :KK34:

inşllh canım ii dileklerin için tşkkr ederim. bu ay tekrar başlıyoruz çalışmalara. bide başkalarında oldumu bilmem ama adet bitiminden 3 gün sonra beraber olduk kan geldi. çok az biyerini kesmişsinde kanamış gibi. acaba kılcal damar çatlaması olabilirmi çok meraklardayım bida denicem yine olursa yine dr yolları görünür bana :KK43:

inşllh canım ii dileklerin için tşkkr ederim. bu ay tekrar başlıyoruz çalışmalara. bide başkalarında oldumu bilmem ama adet bitiminden 3 gün sonra beraber olduk kan geldi. çok az biyerini kesmişsinde kanamış gibi. acaba kılcal damar çatlaması olabilirmi çok meraklardayım bida denicem yine olursa yine dr yolları görünür bana :KK43:[/QUOT

Selam, adetin bittikten sonraki ilişkilerde hafif kan gelmesi normalmiş, ben de yaşadım, doktorum doç.dr.Murat Arslan öyle söyledi. Rahim duvarında kalanlar ilişki sırasında tabir-i caizse kazınıyor oluyormuş:)) doktora gitmene gerek yok bence normal:))

Tşkkr ederim nutellam umarım öledir. Bu ay dileklerim gerçek olur umarım :)

X