Ümraniye Erdem Hastahanesi Doktor Sevil Ateş Eren

m4vis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2013
85
33
33
Bu bi karalama mesaji degildir. Sadece insanlari bilgilendirmek ve dikkatli olmalarina yonelik acizane yasanmislik ornegidir.

Bir de belki doktorun tesadufen bu yorumu okuyup biraz daha ozenli olabilmesine yardimci olabilecek elestri olarakta kabul edilebilir.

Bu forum da ilgili doktor hakkinda bi iki olumlu yorum disinda genelde olumsuz yorumlar okudum. Bende tavsiye uzerine gittim ortalama 30. Haftadayim ve butun kontrollerimi kndisinde oldum. Kan tahlili tarama testlerimi poliklinik veya devlet hastahanesinde yaptirdigim icin her gittigimde bi kontrol de o doktorlar tarafindan gerceklesti iyiki de gerceklesti.
Bir cok insan devlet hastahanelerini kotuleyebilir evet bircok eksiklikleri var ve aldigimiz duyumlar sebebi ile bir on yargimizda var ancak kontroller konusunda titiz olduklarini soylemeliyim.

Doktorumun soylemedigi tetanoz asimi , benden sanki ona kulfet skintiymis gibi hic istemedigi gormeyi talep etmedigi kan tahlillerimi yaptirmam gerektigini hep bu doktorlardan ogrendim.

Sevil hanim, ben yine uslubumu bozmayip hanim diye devam edecegim. Kendisinin bi saygisizligini gormedim ancak bebeginiz dunyanin en onemli varligidir tum anneler icin. Ilgili guler yuzunun ardinda acelecilik ve sorumsuzluk var bu bayanin. Devlet hastahaneleri daha kalabalik ama karsina alip biseyi iza ediyolar yapman gerekeni tahlillerini soyluyolar. Oduyorsun sgk li isen 60 tl yi bekliyorsun onca sirayi hooop hemn gecistiriliyorsun. Bebegin bobregi genis eee sorun olur mu bu bi problem mi ? Bakilcak su haftada. Oo hafta gelir oyle bakar ya bu ulturasonlarda pekte goremiyoruz bisey yok gibi cevabi alinir. Bi tarama ver bi emin olalim. Neyse bebegin kafasi buyuk uc hafta onde gidiyo. Dedim bundan baska bisey demedigine gore onemli bisey yoktur. Grip oldum agrilarimda vardi gittim poliklinige gitmisken bobrek genisligi kafa buyuklugu agrilarimdan da bahsettim. Neyseki bobrekte onemli bisey yok. Ilgili polklinik doktoru bni zeynep kamil peronotoloji ye yolladi. Orda baska doktora gorundum (uzmanin o bolumu yazmasi lazim size aksi taktirde randevu ile giremiyosunuz) kontrol etti tabi her iki doktor kontrol sirasinda bicok seyi acikladilar ,cenelerine bisey olmadi...
Seker yuklemesi yaptirmk istemiyordum bunu neden yaptirmam gerektigini aciklayip bni ikna etti 1 hafta sonrasina randevu alabildim yukleme icin peronotolojiyi de o gune ayarladim. Bugun gittim kafasi buyuk karaciger genislemesi diye bisey de dedi peronotolojide ki doktor ama seker den mi bu genislikler bkmalari lazimmis sonucu alip kendisine daha sonrada muayne oldugum doktora goturmelerini istediler.

Bir test vermek ne kadar zor olabilir. Sevil hanimin cebinden yada bnimkinden para mi cikiyo.?
Insanin kafasinda suphe kalmaz , dogumdan sonra mudahale edilir , artik anne karninda bile mudahale ediliyor. Bu ulkede sorumsuzluga kurban giden ne cok insan var. Vicdan sahibi olmali once insan. Bu bir ornekti daha neler neler cok uzatmak istemiyorum..
simdi 30. Hafta da yeni doktor yeni hastahane arastirmasindayim. Tedirginim , henuz sonuclarim belli degil. Hep olumlu dusunmeye calisiyorum. Dogumumu Çapa da yapabilirim belki Umraniye den biraz uzak kaliyo yada Kartal da ki Umut Hastahanesi olabilir nereye gidicegimi bilmez durumdayim beni bu hale dusurup guven kiran bu insani kiniyorum. Eger seciminiz bu doktordan yanaysa bikez daha dusunun yada dikkatli olun derim..

Saglicakla kalin

Okurken bu mesajı benmi yazdım acaba diye ikileme dustum..benide son ayımda böyle çaresizce ortada koydu.

Okurken bu mesajı benmi yazdım acaba diye ikileme dustum..benide son ayımda böyle çaresizce ortada koydu.
Ahh canim. Ayni hastahane de kadriye adli bi doktora gittim. Dogumumu onla gerceklestirdim. Cok iyi bi doktordu. Burdan okuyacaklarin da bilgisi olsun.. tesadufen gittim o doktora ertesi gun doguma aldi bni 37 haftalik oglumu kucagima aldim.

X