Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Insallah hepimiz o guzel haberleei alabiliriz. Senin yaptirman gereken bi test vardi. Onu yaptirdinmi
İnşallah,Evet testi Balıkesir şehir hastanesinde ücretsiz yaptırdım.Dişaridaki laboratuvarlar 4100₺ istediler.Normalde endikasyonu olmayanlara o testi yapmıyorlarmis.Balikesire gittik ilk seferde boş döndük, sonrasın bendeki lupustan dolayı yapılacağını söyledir ve test yapıldı 2 ay sonra sonuç eşime mecbur özelde yaptıracağız.

İnşallah,Evet testi Balıkesir şehir hastanesinde ücretsiz yaptırdım.Dişaridaki laboratuvarlar 4100₺ istediler.Normalde endikasyonu olmayanlara o testi yapmıyorlarmis.Balikesire gittik ilk seferde boş döndük, sonrasın bendeki lupustan dolayı yapılacağını söyledir ve test yapıldı 2 ay sonra sonuç eşime mecbur özelde yaptıracağız.
Ücretsiz yaptırmana sevindim. İki aydan daha kısa zamanda çıkıyor bazen testler. Bir ayı geçince hastaneden telefonla öğrenebiliyorsun.

Ücretsiz yaptırmana sevindim. İki aydan daha kısa zamanda çıkıyor bazen testler. Bir ayı geçince hastaneden telefonla öğrenebiliyorsun.
Sağ ol cnm, 60 günlük bir süreçte çıktığını şöyledir.1 ayı geçince ara ara hastaneyi arayıp bilgi almaya çalışacağım.Bursada özel bir laboratuvar 15 gün içinde sonuç verebileceklerini söylediler bakalım .Dış laboratuvara gönderdiler hastaneden de,o laboratuvarida aradım bana 60 gün dediler bakalım.Zaten test sonucu çıksa da hemen tedaviye başlamayacağim.

Kızlar ilk kez tedaviye regl 20. Günü mü yoksa 21. Günü mü başlanıyordu?
Reglimin 20.gunu canım,jinekolojik muayane olduktan sonra bir problem yok ise o gün ilaca başlatıyorlar.Daha öncede bahsetmiştim,hatırlatma amaçlı tekrar söyleyeyim.Reglinizin 20 günü hafta sonuna geliyorsa 19.gunude gidebilirsiniz.Ama 20.gun cumaya denk geliyor ise cuma gidin.ya da cumartesiye denk geliyor ise 21.gunu pazartesi günü doktora gidin.

Canım üroloji özel muayene varsa uludağ üniv de özel muayene sırası alın. Ve uludağ üniv de bir spermiyogramınız mutlaka olsun. Ve üroloji raporunuzu alın. Bu arada yaş kaç?
Biz güven tıpta sperm testini yaptırdık sadece orayı kabul etmişlerdi.hatta kendileri bizi güven tıpa yönlendirdi.

Reglimin 20.gunu canım,jinekolojik muayane olduktan sonra bir problem yok ise o gün ilaca başlatıyorlar.Daha öncede bahsetmiştim,hatırlatma amaçlı tekrar söyleyeyim.Reglinizin 20 günü hafta sonuna geliyorsa 19.gunude gidebilirsiniz.Ama 20.gun cumaya denk geliyor ise cuma gidin.ya da cumartesiye denk geliyor ise 21.gunu pazartesi günü doktora gidin.
Evet bunları okumuştum bana bir keresinde 20. Günü digerinde 21. Dediler. Ama en son ne dediler hiç aklımda yok. Gele gide sersem oldum.

Kızlar merhaba ben de 12 kasima infertiliteye gidip randevu aldım bugün. 2 denemem var biri kimyasal. Eşim azospermi dondurulmuş spermlerimiz var. Ben de pkos liyim. Şimdi ilk muayene gidince adetli mi olmak gerekiyor ? Bir de eşime ürolojiden randevu almak lazım mı? Danismadaki kıza sordum doktor zaten tüp bebeğe ve spermiyograma yönlendirecek gerek yok almanıza dedi ama guvenemedim. Ne yapsak acaba ?

Kızlar merhaba ben de 12 kasima infertiliteye gidip randevu aldım bugün. 2 denemem var biri kimyasal. Eşim azospermi dondurulmuş spermlerimiz var. Ben de pkos liyim. Şimdi ilk muayene gidince adetli mi olmak gerekiyor ? Bir de eşime ürolojiden randevu almak lazım mı? Danismadaki kıza sordum doktor zaten tüp bebeğe ve spermiyograma yönlendirecek gerek yok almanıza dedi ama guvenemedim. Ne yapsak acaba ?
Sekreter soylemis iste doktor yonlendircek diye niye guvenmedin

Merhaba randevuyu hangi sistemden aldınız acaba? Direk arayarak da oluyor mu?

Canım özel randevuda Hakan Kılıçarslan varTüp bebek ile ilgilenen bir tek doktor var demişlerdi.Biz özel muayanesine gittik o gün içinde halledildi.Hemen ertesi gün gidip tahlillerimizi yaptırdık.Muayane ücreti 500₺
Özel muayenesinde ilgisi nasıldı acaba? Doktoru tavsiye eder misiniz?

Özel muayenesinde ilgisi nasıldı acaba? Doktoru tavsiye eder misiniz?
Memnun kaldık canım,zaten eşimin de böbrekler ile ilgili sıkıntısı olduğu için tesadüfen randevu almıştık ,o dönemde çok iyi oldu.

Memnun kaldık canım,zaten eşimin de böbrekler ile ilgili sıkıntısı olduğu için tesadüfen randevu almıştık ,o dönemde çok iyi oldu.
Ben varikosel için gitmek istiyorum yani eşim 😁
Özel sağlık sigortaları ile anlaşması var mı acaba? Sperm testi için neresi ile çalışıyor acaba bilginiz var mı? Üniversiteye mi randevu veriyor 👀

X