Ülkemiz İçin...

Ben bu sabah Yasin, 3 İnşirah ve 100 İhlas okudum ve okumaya devam edeceğim inşallah. Ama beraber yapılan dualar elbette daha makbuldür, enerjisi daha yüksektir. O yüzden eğer katılırsanız bu akşam hep beraber dua edelim.

Bu akşam saat 22:00 da Kuran okumasını bilenler Fetih suresini, bilmeyenlerde okuyabildikleri kadar ihlas suresini okusun. Sonrada ülkemiz için dualarımızı edelim. Allah'ım kabul etsin inşallah.

Evet her gece saat 10 da fetih okunuyor. Buna katilabiliriz hepimiz insaallah

Öylede olur canım, bu akşam için saat 22:00 da Fetih suresi okuyacağız, Kuran okumayı bilmeyenlerde aynı saatte istedikleri kadar ihlas okuyabilirler. Sonra da başka zikirler belirleyip okuyalım. İnşallah dularımız kabul olur ve bu günleri arkamızda bırakırız. Allah razı olsun canım...

Benim bana yapışık yaşayan bir kizim var fetih suresini okuyamam ama ihlas okurum.

Fil suresi de okunabilir aslında

işyerinde olduğum için 100 ihlas ve 500 Ya Kahhar okuyabildim Rabbim vatanımızı milletimizi polisimizi askerimizi sivil kişilerimizi korusun inşallah . ülkemizi bölmeye çalışan yarım akıllı mı desem akılsız mı desem o kişileri Ya Kahhar ismiyle kahreyle Ya Rabbim. Birlik ve beraberliğimizi, ülke bütünlüğümüzü senden başka kimse koruyamaz Allah'ım ülkemizin yar ve yardımcısı ol Yüce Rabbim ..

Allah razı olsun kızlar, ben de Fetih süresini okudum. Yarın cuma, sela ile ezan arasında 1000 Ya Kahhar esmasını okuyalım hep beraber. Zalimleri Yüce Rabbimin Kahhar ismine havale edelim.

@meyraa
M minnakkelebekim
Hasatvakti Hasatvakti
aaynaa aaynaa
Safistd Safistd
ciceklientari ciceklientari
1Sen 1Sen

Arkadaşlar Allah sizden ve okuyan herkesten razı olsun, dualarınız hem ülkemizin selametine hem sizlerim tüm sıkıntılarınızın define vesile olur inşallah.

Arkadaşlar bugün sela ile ezan arasında 1000 Ya Kahhar okuyalım, ayrıca bugün 18 mart olması sebebi ile yine aksam 22:00 da hem aziz şehitlerimiz için hem de ülkemiz için Yasin okuyalım. Yasin okuyamayacaklar da İhlas yada başka bir dua, esma okuyabilir önemli olan hep beraber dua etmemiz. Başka fikirleriniz varsa yazarsanız çok sevinirim. Ayrıca katılıcak arkadaşlar mesaj bırakırsa kaç kişilik bir gurp olduğumuzuda anlamış oluruz.

Ben katılıyorum. Kuran okuyamam ama maalesef bebeğim sürekli kucagimda. Geri kalanına uyarim

1100 TANE YA KAHHAR OKUDUM Rabbim bütün vatanımızı milletimizi korusun ülkeyi bölmeye çalışanlara da doğruyu göstersin eğer doğruyu bulamıyorlarsa onları kahretsin ki bu kadar insana yazık olmasın amin inşallah

@meyraa
M minnakkelebekim
Hasatvakti Hasatvakti
aaynaa aaynaa
Safistd Safistd
ciceklientari ciceklientari
1Sen 1Sen

Arkadaşlar Allah sizden ve okuyan herkesten razı olsun, dualarınız hem ülkemizin selametine hem sizlerim tüm sıkıntılarınızın define vesile olur inşallah.

Arkadaşlar bugün sela ile ezan arasında 1000 Ya Kahhar okuyalım, ayrıca bugün 18 mart olması sebebi ile yine aksam 22:00 da hem aziz şehitlerimiz için hem de ülkemiz için Yasin okuyalım. Yasin okuyamayacaklar da İhlas yada başka bir dua, esma okuyabilir önemli olan hep beraber dua etmemiz. Başka fikirleriniz varsa yazarsanız çok sevinirim. Ayrıca katılıcak arkadaşlar mesaj bırakırsa kaç kişilik bir gurp olduğumuzuda anlamış oluruz.

Canım ya cok ozr dlerım sımdı grdm steye sabahtan berı kayınvalıdemdeyım mısafır var bu gun okuyamycam :KK43:

500 tane Ya Kahhar zikrini çektim canım ALLAH KABUL ETSİN İNŞ AMİN

X