Üçüzlerim i kaybettim tekrar ne zaman hamile kalirim

Allah yardımcınız olsun yaşadığınız acıyı çok iyi anlıyorum aynısını yaşadım tüp bebek tedavisi ile hamile kaldığım ikizlerimi 17. Haftamda bebeğimin birinin suyu patlaması sebebiyle ikisinide kaybettim bir kızım bir oğlum olacaktı yaşasaydı.
Tekrar tedavilerle şuan oğlum 5 yaşında sekiz aylıkta bir kızım var.
Çok zor biliyorum ama kendinizi hazır hissettiğiniz an başlayın tedavinize sabrın sonu selamet

Tekrar tedavi oldunuz yani

Allah sabir versin. Bende 42 haftalik dogurdugum bebegimi. 2 gun sonra. Dogumda zorlandigi icin kaybettim. 10 ay geçti hala içim aciyor. Ama insan alisiyor. Ben şuan hamileyim 8 haftalik inşallah saglikla alirim. Seni çok iyi anliyorum hemencecik tekrardan hamile kalip acini birazda olsa hafifletmek istiyorsn. Suan sana bekle diyenlere içten içe kiziyorsun. En kisa zamanda tekrardan nasip olsun.

Amin Allah razı olsun Allah sanada sabır versin inşallah bu bebisini sağlıklı bir şekilde kucağına alirsin

Bende bebeğimi kaybettim başınız sağolsun bende merak ediyorum bunu

Bende 22 haftalık bebeğimi kaybettim on gün önce başınız sağolsunbende hemen hamile kalmak istiyorum iyi bir doktor bulabilirsem.

Başınız sağolsun bende 22 haftalık bebeğimi on gün önce kaybettim acınızı paylaşıyorum.Saglikla kucağımıza alacağımız bebekler nasip olsun inşallah

Başınız sağolsun, ben de ikizlerimi kaybettim geçen hafta 10. Haftada güle oynaya gittiğimiz kontrolde kalplerinin durduğunu öğrendik ve ertesi gün kürtaj oldum… ilk hamileliğimdi çok zor bir durum Allah sabır versin bizlere, çok okudum çok araştırdım genelde herkes ilk aylardan tekrar hamile kalmış inşallah Allah bizlere de tekrardan nasip eder ve sağlıkla dünyaya gelirler

Yaşadıklarınız çok zor burda keşkelere amalara yer yok biliyorum . Şunu demek istiyorum aşılama ile hamile kalmışsınız yani bilim ile . Doktorunuz bebeklerden birini almak istemiş ben de Allah a inanıyorum ama Allah verdi o alır diye burda bilime arka dönmek olmaz zaten zor olmuş . Umarım bir daha böyle bir şey yaşamazsınız . Süre olarakta en az 6 ay beklemek gerek diye biliyorum rahmin toplanması için

Başınız sağolsun az hafta çok hasta yok hepsi melek hepsi evlat acınızı paylaşıyorum Rabbim sabır versin

Başınız sağolsun kesinlikle bende böyle düşünüyorum.Rabbim nasip eder inşallah

Allah sabır versin canım çok zor şeyler bende hemen hemen aynı şeyleri yaşadım benimde ikiz gebelikti bebek görünce ağlıyordum dört ay sonra kendiliğinden hamile kaldım kan sulandırıci iğne vuruyorum serklaj ameliyatı oldum perinatoloji ye gidiyorum erken doğum riski yine var diye Allah büyüktür bu defa sağlıkla kucağıma almak nasip olur inşallah Allah en kısa zamanda hayırlı sağlıklı gebelik bebek nasip etsin inşallah sizede isteyen herkese

Benimde ikisi tüp bebek 1. 8. Hafta düşük oldu bu gebeliğimde çok güzel gidiyordu hersey 19. Hafta birden suyum geldi bebeğimin kalp atışı vardı ama suyu bittiği için normal doğum ile sonlandırdı 10 gün oldu bende hemen başlamak istiyorum tedaviye 2. Reglide mi başlanılıyor keşke kendiliğinden gebe kalabilsen ama tüplerim tıkalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…