Üçüzlerim i kaybettim tekrar ne zaman hamile kalirim

Pcosmycadelem

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
30
10
26
Merhaba arkadaslar ben polikistlik över hastasiyim 5 yılın sonunda asilama ile üçuzlerime hamile kaldim doktorum birini alalım ikisi devam etsin yoksa erken doğum ölüm senin hayati tehliken oluşur dedi ama ben Allah verdi Allah alır diyip aldırmadı m 7 haftalik hamileyken apandisit im patladı ve acil ameliyata alındım çok şükür o esnada bebeklerim zarar görmedi 10 jaftalikken diyabet tanısı konuldu öğle ve aksamları unsulin iğnesi vurulması basladim hamileliğin çok iyi giderken 18+3 te çok afedersiniz tuvaletimi yaparken bebeklerimden birinin suyu patladi acil hastaneye gittim ve hastaneye yatısim yapıldı bir hafta uc bebeğim de benimle idi ama bir haftanın sonunda enfeksiyonu m yukseldigi için suyu patlayan bebegimin sancısı başladı uc gün sancinin sonunda bebeğimi dogurdum ölü olarak ama o kadar zordu ki sancin var ikinmiyorsun en azından diğer ikisi yaşasın diye hastanede kalmaya devam ettim hergun çok şükür iki bebeğim iyi diye nefes alıyor dum çok güzel gidiyordu doktorlar en azından 24 haftayi görsen yeter bebekler yaşar diyordu her gün şükür ettim ama 22 haftalik olduğumda icime bir sıkıntı geldi enfeksiyonu m yuksel misti enfeksiyon dan ötürü serklaj da yapamadılar gece uykumda gene diğer bebegimin suyu patladi doktoru çağırdık evet suyu patlamış ilk bebegimin plezantqsi icimdeydi o enfeksiyonu yükseltmiş diğer bebegimin suyunu patlatmış 24 saat sancidan sonra onu da dogurdum doğduğunda canlıy di ama yaşamadı yavrum diğer bebeğim benimleydi ama kanamam başladı artık kansizliktan benim hayatı teklikem oluştu zorla kanım durdu ama bir gün sonra son bebegimin suyu patladi ve onuda sancı sonunda dogurdum oda canli doğdu ama yaşamadı o halde beni kürtaja aldilar uc bebegin plesantasi icerde diye orda kanamadan 3 kez bilincim gitti sadece annemin sesi eşime diyor ki kizim oldu Cavit kızımı kurtar onlar için geri döndüm kan takviyesi yaptılar hayati tehlikem den beni salmadilar hala hastanede kaldim doğum bölümünde her yerde bebej çok zordu sütüm geliyor kessinler diye ilac veriyorlar çok uzun oldu ama böyle durum yaşayıp ne zaman tekrar hamile kaldınız beni tekrar hayata tutacak şey tekrar hamile kalmak tedavisiz hamile kalan varmi

Allah sabır versin öncelikle umarım en hayırlı zamanda sağlıklı doğum nasip olur. Üzülmeyin lütfen hayırlı zamanı bekleyin.

Allah sabır versin başınız sağolsun, tez zamanda Rabbim kucağınızı doldursun inşallah

Allah sabır versin başınız sağolsun Rabbim en kısa zamanda bu acılarınızı unutacak müjdeler nasip etsin sağlığınız her şeyden daha önemli inşallah gün geçtikçe daha da iyi olursunuz

Başınız sağ olsun 3 ayrı acı çok üzücü. Doktorunuz ne dedi sordunuz mu? Ben 14 haftalık ölü doğum yaptım doktorum o doğumdan sonraki ilk üç ay içinde sağlıklı döllenme ihtimalinin daha yüksek olduğunu beklememe gerek olmadığını söyledi. Ama sizin durumunuz farklı hem üçüz hem aşılamayla hamile kalmışsınız belki dinlendirmeniz gerekiyordur vücudunuzu kendi doktorunuza sorun inşallah sağlıklı hayırlı bir evladınız olur.

İlk suyu patlayan bebeğim rahim ağzına yakın tutulmuştur bebekler büyüdükçe onu aşağı ittiler o yüzden suyum patladi benim rahmim temizlenmiş 1 ay korun sonra bırak dediler qma korkuyorum hamile kalamam diye azcık polikistlik duruyor dedi

Doktorunuz öyle dediyse korkmayın nasip bu hayırlısı nasip olsun. Bende 3. Ayda tekrar hamile kaldım sağlıkla doğdu şükür. Kötü düşünmeyin iyiyi çağırın ve akışına bırakın hamile kalabilmişsiniz demekki oluyor bir daha kalabilirsiniz.

Canım benim Allah sabır versin. Umarım en kısa sürede mucizene kavuşursun

Rabbim yardımcınız olsun çok zor bir durum. Ama Allah'ın izniyle aşacaksınız bu durumu. Ben bunun da bir sınav olduğunu düşünüyorum. Rabbim evlatla da sınar evlat vermeden de sınar. Ben de ikiz bebeklerimi kalp durmasından kaybettim. İnanın çok zordu sizi anlayabiliyorum. Ben Aralık ayında kürtaj oldum doktorum bana da 3 ay sonra deneyebilirsin dedi fakat Ağustos ayındayız neredeyse ben hala denemiyorum psikolojik olarak çok yıprandım hem rahmimi hem de kendimi dinlendirmek istedim. Bu durumu yaşamış biri olarak size tavsiyem kendinizi biraz ruhen ve bedenen dinlendirmek. Tamamen hazır olduğunuzda deneyin. Rabbim zaten nasip edecekse iki taşın arasında bile olsa olacaktır.

Allah yardımcın olsun canım, inşallah sağlıklı hayırlı evlatların olur

Bende 1 yıl önce 20 haftalık üçüzlerimi servikal yetmezlikle kaybetmiştim
O kadar tedavi gördüm ve üçüzlerime hamile kalmıştım
O acıdan sonra yine hamile kalırsam düzelirim diye düşündüm ve 2 tüp bebek yaptırdım tutmadı
Yurtdısında geldim aşılama için ilaçlarımı almaya gittiğimde birde test aldım ve bu ay hamile kalman tedaviyle bile imkansız diyen doktorlara rağmen o ay doğal yolla bebegime hamile oldugumu ögrendim.
Sana umut olması dileğiyle
(Polikistiğim, yumurta tembelliği var, yumurta zarında kalınlık var ve en önemlisi çok stres yaparım herşeyi)

Allahim sen bana umut oldun inşallah banada nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…