Göz Makyajı Ucundan kesilen kirpik uzar mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Miyoppanda

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
67
9
29
Kızlar benim çok çok yakın ve samimi bi arkadaşımın kızı sağdaki kirpiklerinden bi kaç tanesinin ucundan kesmiş çok değil ama yinede birazcıık belli oluyo sizde bu kirpik uzar mı? ben 1 haftada diğer kirpiklerine kadar ulaşır boyu diye duydum. Sizlerin de fikirlerini almak istedim..

Ne istemiş caaanım kirpiğinden
Zeytinyağı badem yağı falan sürsün. çok belli oluyosa ipek kiprik

Ben de kesmiştim küçükken ben baya kesmiştim hatta sonra uzadı ama ne kadar sürede hatırlamıyorum :)

Uzar zamanı kısaltmak için badem yağı ya da vazelin kullanabilirsiniz

Ben de o yaşlarda kesmiştim :)
Uçlarından kestim ben de saç mantığı bekledim daha güzel uzasın uçları kıvrık olsun falan diye bekledim ama eski haline geldiler sadece :)
Üzülmeyin dert etmeyin eski haline döner sadece geçmiş gün kaç günde olduğunu hatırlayamıyorum . Biz bütün sınıf kesmiştik bi de ya :))

uzuyo ben kirpiklerimi sürekli keserim cok uzunlar ucundan azcık alınca rimel felan daha gzel duruo

Uzar. Kirpik, kaş ve saç gibidir. Benim gün içinde dökülme olur ama hiç seyrelme görmedim. Eh benimki çıkıyorsa kesilen de uzar.

Ben uzun diye kesiyordum daha çok çıkıyordu yaşlandıkça o derttende kurtuldum çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…