Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

Merhabalar meriofert arıyorum acil, elinde olan var ise lütfen özelden yazabilir miydi mümkünse. 15 güne kadar yeniden tedavim başlayacaktı.

Arkadaşlar merhaba. Elinde Gonal-f 300, Pergoveris ya da Omnitrope 15 mgr olan var mı? ( İstanbul )

Kızlar merhaba elimde progestan fitil var 1.5 kutu folbiol var 1 kutu 5 kutu cetrotide var son kullanma tarihi 09/24-prednol hap var 1 tablet 1 kutu duphaston var 1 kutuya yakın estrofem var 1 kutu coraspirin var hamileyim ihtiyacım kalmadı almak isteyen özelden yazabilir adres paylaşırım istanbul içi elden teslim edebilirim iyi günler

Arkadaşlar cidden bulmakta zorlanıyorum.Bir serisi bozuk olduğu için toplanmıstı yeni seri daha gelmedi.Elinizde tedavinizden kalan LUTİNUS fitil var mı

Selam progestan fitil kaç tane var elinizde İstanbul'un neresindesiniz

Selamlar elinde progestan 200mg fitil olan varmı kargo yada elden teslim alabilirim yaşadığım yer İzmir

Selam kızlar benim de elimde 2 kutu cetrotide var isteyen arkadaş varsa İstanbul Çekmeköyde oturuyorum soğuk zincir bi ilaç olduğundan elden teslim edebilirim

Merhabalar meriofert arıyorum acil, elinde olan var ise lütfen özelden yazabilir miydi mümkünse. 15 güne kadar yeniden tedavim başlayacaktı.
Merhaba benim elimde 150lik 10 adet meriofert var. Tedaviniz yakınsa uygun olur. Eskişehir deyim teslim alma . Yada farklı şehir gönderim konuşabiliriz

merhaba hala var mı ilaç sizde acaba cetrotide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…