Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

Merhaba 2. tedavim Nisan’da (bayramın hemen sonrası) başlayacak inşAllah. 8 kutu meriofert veya 3 kutu pergoveris yazmıştı dr. Pergoveris çok pahalı 4,500₺ civarıydı tek kutusu ben de 5 kutu meriofert bulup raporsuz alabildim anca. 2 ay felixon woman ve redostim kullan dedi bu vitaminler falan da inanılmaz zamlandı, epey zorlandım. Doktor 5 kutu meriofert yetmez, gonal-f veya gonapeptyli zaten kullanacağız fazla fazla al dedi. Kısacası elinde meriofert, pergoveris, gonapepty/gonal-f, çatlatma için de cetrotide, oxotide, ovitrelle, climara bant olan var mı? Bayrama kadar hazırlamam lazım. Ankara’dayım fakat bayramda İstanbul’dan kardeşim gelecek, ordan da aldırabilirim. Reçetemi ekliyorum, aklınızda bir şey kalmasın. Tedavi sonrası elimde ilaç kalırsa ben de burdan ücretsiz vereceğim. Allah isteyen herkese çifter çifter hayırlı evlatlar nasip etsin inşAllah, sağlıkla kalın. 💖🙏🏻

Eklentiler

• 57a122a8-c2c1-4299-8cac-e59dd6d8dd58.jpeg
    57a122a8-c2c1-4299-8cac-e59dd6d8dd58.jpeg
    40,9 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba elinde oksapar ve enox estrofem prolutex 25 olan ark varmi acaba ücretsiz vermek isteyen ???

Merhaba elinde prolutex 25 oksapar veya enox estorofem olan varmi ?

Merhaba elinde prolutex 25 estrofem enox veya oksapar olan varmi yardımcı olurmusunuz?

Merhaba elinde prolutex 25 enox veya oksapar estrofem olan ve paylaşmak isteyen varmi?

Merhaba kızlar tedavimden ilaç içinde 150 ml gonal f kaldı 20 gün kullanım süresi kaldı 10 gün önce açtım dolapta muhafaza ediyorum Bursa içi elden teslim alabilir ihtiyacı olan

X