Ücretsiz Tüp Bebek İlaç Paylaşım Alanı

arkadaslar 2. transfer hazırlıgındayım estrofem folidoce vitamin prolutex - progestan dex - proluton depot. olan varsa yardımcı olursa cok sevinirim

Cevabın için teşekkür ederim 😊 benm anlamadığım şey şu bu yazdıklarının hepsi bizde var hastaneyi aradım maaleseff veremiyoruz dedi.
o hastanenin rapor hakkı yoktur canım ünv hastanesi mi devlet hastanesi mi genellikle tüp bebek yapan ünv hastaneleri oluypr ben samsun 19 mayısta çıkarmıştım raporumu

Merhaba,

Elimde 450 ml gonal f var. Şöyle ki bendeki gonal f 900lüktü 225-225 olacak şekilde 450 ml kullandım içinden, şu anda 450 ml var. İlaç sebzelikte bekliyor ve 16 mayıs tarihinde açtım. Zaten dolaptan çıkarıp iğneyi yapıp hemen koyuyoruz biliyorsunuz.Yani güvenilmez bir durum söz konusu olamaz, olsa hiç yazmam buraya hepimiz ne yaşadığımızı biliyoruz. 28 gün içerisinde kullanmak gerektiğinden ve benim için ihtiyaç olmadığından şu anda tedavi gören ihtiyacı olana ücretsiz verebilirim yoksa çöpe gidecek. İstanbul Tuzla’da yaşıyorum. Elden teslim edebilirim.

X