üc yıl sonra saatler sonrada cıkan silik çizgi ??? :(

cok okudum burda ben yarım saat sonra silik cizgi görüp hamile olan aylardır okuyorum nerdeyse ama bilinmez tabi testten testede degisir cok tesekkürler...

cnm ne oldu hamile misin inşaallah hamilesindir.benimde saatler sonra silik çizgim var bana umut olurdu.

gecen ay iki gün cok az sürüp bitti bekliyorum 4 günüm var adet olmazsam üzerine gördüm diyebileceğim ancak ama senin müjdeni bekliyorum

gecen ay iki gün cok az sürüp bitti bekliyorum 4 günüm var adet olmazsam üzerine gördüm diyebileceğim ancak ama senin müjdeni bekliyorum

nerdeyse bir ay gecmis gecen aydan...hala anlayamadiniz mi gebe olup olmadiginizi?

nerdeyse bir ay gecmis gecen aydan...hala anlayamadiniz mi gebe olup olmadiginizi?

anlayamadım gebe olup olmadigimi sizin icin bir sorun mu var ? bu sekilde siz bana soru soramazsınız ! yurtdısındayım burada 4 aylık olmadan ultrasona almıyorlar vajinal ultrason yapmıyorlar vs vs bir sürü kosul var destek olacaksaniz olursunuz olmucaksaniz alay eder gibi soru sormayiniz!!

inşallah hamilesinizdir hayırlısı onlsun sizin için merakımdan soruyorum yanlış anlamayın neden 4 aydan önce ultrasona almıyorlar bebeğe zararımı varmış yoksa farklı bir prosedürmü uygulanıyor.

hayırlısı neyse oyle olsun cok tesekkur ederim. Evet zararlı olur görüsündeler ve gercekten insanlar 4.aya kadar ultrasona girmiyorlar cogu folic asid kullanmaya onceden baslamıyorlar cok rahatlar

hakkında hayırlısı olsun cnm inş.lah bebiş yoldadır beklemek çok zor bu durumda keşke ülkemizde olsaydında hemen kan testiyle öğrenebilseydin

cok tesekkurler kan testi bile 3 gün sonra geliyor sonucu yani siz düsünün cıldırmamak elde degil az zamanınız kalmıs saglıkla alın kucagınıza sizde bebeginizi

gebelik bir tek ultrasonda anlasilmaz...kan testi denilen bisey var ki adetin gectikten bir hafta sonra bile yapmis olsan, sonucu da bir haftada eline gecse yine simdiye kadar ogrenmistin......ben de yurtdisindayim ve proseduru emin ol cok iyi biliyorum. sen sadece pozitif idrar testi ile bile hastaneye gittiginde en basitinden bir ebe elle muayane edip dogrular..yani senin dedigin gibi gebelikten suphelenen bir kadina gebeligi dogrulamadan bugun git bir ay sonra gel demezler.
herneyse, alay etmek icin sormadim ancak saygisizlik yapmadigim surece istedigim sekilde soru sorarim, cevap veririsin vermezsin, o ayri...

Son düzenleme:
cok tesekkurler kan testi bile 3 gün sonra geliyor sonucu yani siz düsünün cıldırmamak elde degil az zamanınız kalmıs saglıkla alın kucagınıza sizde bebeginizi

saol cnm darısı başına olsun:))3 gün olsun varsın sen bir tahlil yaptır kesinleştir bence diğerlerine göre en kısa yol bu galiba yaşadığın yer için inş.lah güzel haberini alırız

belki baska bir eyalete gitmem gerekli benim belki esim istemiyor belkide vs vs seni bu sekilde ilgilendirir mi burda herkes bir birine destek oluyor da size ne oluyor anlamıs degilim insanların sorunlarıyla gebelik supheleriyle veya umutlarıyla yada laf sokmayla bir yere varamazsınız o yuzden bilgiclikte taslamayın gelip kendi isinize bakın hadi canım benim

yahu ne tuhaf bir insansin be. alt tarafi '' hala gebe oldugunu anlamadin mi'' diye sormusum, lafi nerelere getirmissin..., demek istedigim, iki ay olmus nerdeyse, basit bir idrar testi bile yapsan kopkoyu cikardi simdiye kadar, ama sanirim bunu dusunecek kapasiteden biraz yoksunsun...kullandigin son iki kelimeden de bazi seyler belli oluyor...hadi sana eyvallah...sen hala dusunmeye devam et, hatta gece ruyaya yat, belki anlarsin

Son düzenleme:

seviyeniz belli dicem ama yok malesef

Canım sakin olun ya.. bu kadar sinire ne gerek var.. idrar testini en son ne zaman yaptın sen canım yani adetine kaçgün varken yada kaçgün geçmişken... ??

yaziklar olsun sana...gebe bir kadina ettigi lafa bak...ne halin varsa gor...

Konu sahibinin sinirleri bozulmuş sanırım. Durumunuz netleşince bir konu açıp bildirirsiniz. Burada gereksiz polemiğe girmeye lüzm yok. Ne ah edin ne de ah alın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…