üc yıl sonra saatler sonrada cıkan silik çizgi ??? :(

ilk kez hic belirtisiz ve 4 gün önce regl oldum yada yerlesme kanaması sabah iki kez kusunca acaba demistim am simdi ne diyecegimi bile bilemiyorum :26:

bende yasadım yerlesme kanaması kahverengi leke 2-3 damla yada akıntı seklınde olabilir benımkı öyleydi dualarım sneinlee:KK34:

canımm inşAllah hamilesindir :KK49: bende adetime 3 gun kala silik çizgi gördüm emin olamadım bat günü tekrar yaptım koyu çift çizgiydi bence 4 gün bekle ve tekrar yap ve pozitifse kan testi yaptırrr :KK16:

az once cok acık pembelikler geldi regl gunu hic sasmazdı benim ya yerlesme kanaması bu yada erken regl sanırım :2: Tebrik ederim sizi sorunsuz bir hamilelik gecirirsiniz umarım:nazar::nazar:

az once cok acık pembelikler geldi regl gunu hic sasmazdı benim ya yerlesme kanaması bu yada erken regl sanırım :2: Tebrik ederim sizi sorunsuz bir hamilelik gecirirsiniz umarım:nazar::nazar:

teşekkür ederim canımm :nazar: canım bugün bekle o zaman devamı gelirse regl olmussundr gelmezse 2 gun bekle ve testi tekrarla :KK34:

teşekkür ederim canımm :nazar: canım bugün bekle o zaman devamı gelirse regl olmussundr gelmezse 2 gun bekle ve testi tekrarla :KK34:

hayırlısı neyse öyle olsun bakalım yerlesme kanamasıysa eger kanamada devam ederken test yapılabilir mi?

şu an da var mı canım kan ??

yerleşme kanaması regle en fazla 7 gün en az 3 gun kala gelir bir kere gelir devam etmez...

yok pembe pembe ya böyle hic belirti yasamadan regl olmam mümkün degil benim ateşimide ölçtüm daha yüksek hiç düşme olmamış ama :26::26:

yok pembe pembe ya böyle hic belirti yasamadan regl olmam mümkün degil benim ateşimide ölçtüm daha yüksek hiç düşme olmamış ama :26::26:

olabilir canım yanı bir de kahverengı değilse yerleşme kanaması değildir o canım ya

dediğim gibi yerleşme kanamsı yasmaı biri olrk yazıyorum bunu bir kere gelır devam etmez

ve kahverengı gelır...

olabilir canım yanı bir de kahverengı değilse yerleşme kanaması değildir o canım ya

dediğim gibi yerleşme kanamsı yasmaı biri olrk yazıyorum bunu bir kere gelır devam etmez

ve kahverengı gelır...

haberdar ederim canım benim cok tesekkurler paylastıgın icin :2:

Bu heyecanınızın üzerine soru sormak istemiyorum ama aklıma takıldı; saatler sonra çıkan silik çizgi demişsiniz.

Benim bildiğim yarımten sonra çıkan sonuç dikkate alınmaz..

Hayırlısı olsun, inşaallah nasip olur en kısa zamanda..

Allah gönlüne göre verir inşallah.

Bu heyecanınızın üzerine soru sormak istemiyorum ama aklıma takıldı; saatler sonra çıkan silik çizgi demişsiniz.

Benim bildiğim yarımten sonra çıkan sonuç dikkate alınmaz..

Hayırlısı olsun, inşaallah nasip olur en kısa zamanda..

45 dakika 1 saat sonra cıktı evet regl tarihime 6 gün varmıs o yaptıgımda ben yanlıs hesaplamısım simdi ajandamda gördüm bende 3 yıldan fazladır yapıyorum yani test saatler sonrada olsa yarım saat olsada görmemiştim öyle silik çizgiler o yuzden paylasmak ıstedım arkadaslarla.. tesekkur ederım ınsallah..

haberdar ederim canım benim cok tesekkurler paylastıgın icin :2:

rica ederım canım valla ben de beklıyorum regl ama gelmıo ağrı sızıda yok pff başlasada

günüm şaşmasa barii

ama her yıl bahar ayalrı nısan mayıs bu gecıkme vs normal bahar ayalrı etkılıo vücüdü malum :)

rica ederım canım valla ben de beklıyorum regl ama gelmıo ağrı sızıda yok pff başlasada

günüm şaşmasa barii

ama her yıl bahar ayalrı nısan mayıs bu gecıkme vs normal bahar ayalrı etkılıo vücüdü malum :)

sabah iki kez kusunca ben mide bulantısıyla iyice umutlandım tabi öyle herseyde kusan biri degilim cok zordur yani ama iste oluyor birseyler buara bana :KK19: evet bahar aylarında olabilir dedigin gibi beklemek kötü ama beklicez artık yapcak birsey yok

45 dakika 1 saat sonra cıktı evet regl tarihime 6 gün varmıs o yaptıgımda ben yanlıs hesaplamısım simdi ajandamda gördüm bende 3 yıldan fazladır yapıyorum yani test saatler sonrada olsa yarım saat olsada görmemiştim öyle silik çizgiler o yuzden paylasmak ıstedım arkadaslarla.. tesekkur ederım ınsallah..

Anladım..Ben bu konularda çok bilgim yok, sadece yanlış mı biliyorum diye sormak istedim.

İnşaallah olur, inşaallah çok mutlu olursunuz bebeklerinizle birlikte.

Anladım..Ben bu konularda çok bilgim yok, sadece yanlış mı biliyorum diye sormak istedim.

İnşaallah olur, inşaallah çok mutlu olursunuz bebeklerinizle birlikte.

cok okudum burda ben yarım saat sonra silik cizgi görüp hamile olan aylardır okuyorum nerdeyse ama bilinmez tabi testten testede degisir cok tesekkürler...

X