Hamile miyim silik çizgi

düzensiz olduğu için bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ 24 ünde yumurta akı akıntı geldi sadece
Hmm anladım inşallah vardır 🤲 böyle sürekli test yapınca umudumuzu kırıyor negatif çıkınca ben yapmıyorum artık geleceği varsa gelsin iki kimyasal yaşadım psikolojim bozuluyor negatif görünce

Hmm anladım inşallah vardır 🤲 böyle sürekli test yapınca umudumuzu kırıyor negatif çıkınca ben yapmıyorum artık geleceği varsa gelsin iki kimyasal yaşadım psikolojim bozuluyor negatif görünce
Hayırlısıyla nasip olsun inşallah size de. Benim de 2 kaybım var. Pıhtılaşma olduğu için iğne kullanmam gerekiyor erken öğrenme isteğim o yüzden yani. Birkaç belirti hissedince yapmak istedim.

Hayırlısıyla nasip olsun inşallah size de. Benim de 2 kaybım var. Pıhtılaşma olduğu için iğne kullanmam gerekiyor erken öğrenme isteğim o yüzden yani. Birkaç belirti hissedince yapmak istedim.
Bende de var pıhtılaşma çok az derecede ama engel oluyor maalesef hamilelik olduğunda iğne verecekler

IMG_20240905_141833.jpg
reglim 2 gün gecikti sizce bunda ikinci çizgi var mı hamile olabilir miyim regl belirtilerim var

İlk defa konu actım hamile miyim cok silik çizgi cıktı böyle öğrenen oldu mu lütfen cevap verin kahverengi lekelenme sonucu test yaptım regl gecikmesi olmadı suan
Bende dün yaptım test silik çizgi çıktı gecikmenin 4. Günü bugün erken gebelik testi yaptığımda tek çizgi çıktı bir tane oğlum var bir kere düşük yaptım ikisindede tek seferde hamile kaldım bu ayda bir kere kaza ile oldu ve gecikince test yaptım valla istediğim birşey değil şuan ama insan sorguluyor

Silik çizgi var siz ne düşünüyorsunuz bugün gecikmenin 4. Günü bu testi dün yaptım bugünde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı anlamadım birşey

Eklentiler

• 20240904_182133.jpg
    20240904_182133.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 46
Ben henüz kan testi yapmadım bu mormal evde test son adet tarihim 29 agust ama dediğim gibi adet olduğundan da emin değilim kısa sürdü
aynısını yaşadım ya, 9 ağıstosta adetim bitti. sonrasında 15-16-17 ağustosta birdaha oldum ama adet kanaması gibi değildi dpktorlar hiçbirşey anlamadılar ya. ve normalde sonraki adetim 31 ağustos. ama düzenim değişti diye hesapladım ve değişti ise 5 gün var adetime. değişmediyse o adet kanaması değilse şuan adetim gecikti. fakat dün testte silik çıktı az önce de negatif. ne yapacağımı bilemedim gerçekten..

X