üc yıl sonra saatler sonrada cıkan silik çizgi ??? :(

Anladım canım.Adete 4 gün olduğu için o kadar silik çıkmıştır inşallah adetin geciktiğinde kopkoyu bir çift çizgi çıkar ve kandada pozitifi görürsün

bal damlıyor resmen agzınızdan içime su serptiniz cok ama cok tesekkur ederim

Seni anlayabildiğim için evlat hasretinin çok zor olduğunu bildiğim için herkes hemen hamile kalsın mutlu olsun istiyorum.Böyle yıllarca bebeği olmayıp hamile haberini aldığım insanlara kendimmiş gibi seviniyorum. inşallah hamilesindir diyorum.Allah kimseyi evlat hasreti ile sınamasın.Bende 7 yıllık evliyim ve bugün ikinci aşılamam negatif sonuçlandı.

Seni anlayabildiğim için evlat hasretinin çok zor olduğunu bildiğim için herkes hemen hamile kalsın mutlu olsun istiyorum.Böyle yıllarca bebeği olmayıp hamile haberini aldığım insanlara kendimmiş gibi seviniyorum. inşallah hamilesindir diyorum.Allah kimseyi evlat hasreti ile sınamasın.Bende 7 yıllık evliyim ve bugün ikinci aşılamam negatif sonuçlandı.

canim insallah vardir bebis ,,,belirtilerinde neler var anlatirmisin,??? benimde 6 gunum var regl me kasigimda batmalar var bazen ,beni heyecenlandiriyor geri sayim yapiyorum yaa cok meraklandim simdi sendede oldumu bu gibi durum ????

benim bu ay ilk kez basıma geliyor bu kasıkta batmalar..bir haftayı geçiyor aşırı göğüs hassasiyeti cok acıyor,birde cok üsüyor bacaklarım ayaklarım ama kasık batması korkutuyor beni biraz canımı yakıyor cunku koku hassasiyetim var birde deli gibi tatlı seven ben tatlı yiyemiyorum bakalım hayırlısı

canim insallah vardir bebis ,,,belirtilerinde neler var anlatirmisin,??? benimde 6 gunum var regl me kasigimda batmalar var bazen ,beni heyecenlandiriyor geri sayim yapiyorum yaa cok meraklandim simdi sendede oldumu bu gibi durum ????

benim bu ay ilk kez basıma geliyor bu kasıkta batmalar..bir haftayı geçiyor aşırı göğüs hassasiyeti cok acıyor,birde cok üsüyor bacaklarım ayaklarım ama kasık batması korkutuyor beni biraz canımı yakıyor cunku koku hassasiyetim var birde deli gibi tatlı seven ben tatlı yiyemiyorum bakalım hayırlısı

özel msj atıcam sana bulabilirsem ama belki yardımcı olmuş olurum :)

atabılrsın canım msj kutum müsaitt :)

Allah yardımcın olsun canım :KK43:

en kısa zamanda nasib etsın ınsallaaah

bende 5 yıllık evliyim cok zor cok ne diyeyim sınanmak zor markette bile gordugum her emzık benım ıcın ıc buruklugu anlıyorum sızı ınsallah sızınde guler yuzunuz daha fazla yıllar gecmeden :KK43:

atabılrsın canım msj kutum müsaitt :)

Allah yardımcın olsun canım :KK43:

en kısa zamanda nasib etsın ınsallaaah
Teşekkür ederim canım.Allah seninde tüm isteklerini gönlüne göre versin.
bende 5 yıllık evliyim cok zor cok ne diyeyim sınanmak zor markette bile gordugum her emzık benım ıcın ıc buruklugu anlıyorum sızı ınsallah sızınde guler yuzunuz daha fazla yıllar gecmeden :KK43:
Aynen bende markete her gittiğimde bir şekilde o bebek emziklerinin olduğu bölüm karşıma çıkıyor.:KK43:İnşallah canım aLlah hepimizin yüzünü güldürsün.

ben daha 12 martta düşük yaptım canım ucuncu bebegımı de kaybetmıstım oldum böylece

ama maç 90 dakika top yuvarlak diyoruz önümüzdeki maçlara bakıyoruz napalımmm :) herseyın hayırlısı

zor oluyo tabı sabret bekle güçlü olmaya calıs çaktırma vs vs ama hayat böyle yaa

bizim testleri çözmek biraz zor , doğru :)

Canım Allah sabır versin.En kısa zamnda kucağını doldursun inşallah.

sürekli girdiginiz baska topikler varsa oraya gelebilirim :KK49:

Ben "bebek isteyen ve bebek bekleyen arkadaşlarım buyrun sohbete" isimli topikte oluyorum genelde.Ben olmasamda topikte bebek isteyen ve bebek bekleyen arkadaşlar var sohbet için gelmek isterseniz bekleriz.

Ben "bebek isteyen ve bebek bekleyen arkadaşlarım buyrun sohbete" isimli topikte oluyorum genelde.Ben olmasamda topikte bebek isteyen ve bebek bekleyen arkadaşlar var sohbet için gelmek isterseniz bekleriz.

gelirim bundan sonra cok tesekkurler hersey icin :KK16:

msj atamıyormuşum yeni uyeyım dıye bekletıcem bıraz o yuzden bırkac gun :)

tamam canım ne yazıcan merak ettım ama he :)

Teşekkür ederim canım.Allah seninde tüm isteklerini gönlüne göre versin.

Aynen bende markete her gittiğimde bir şekilde o bebek emziklerinin olduğu bölüm karşıma çıkıyor.:KK43:İnşallah canım aLlah hepimizin yüzünü güldürsün.

Canım Allah sabır versin.En kısa zamnda kucağını doldursun inşallah.

amın canım ınsallahh cumlemz ıcınnn

ben Sabredenler kulübüne ve kan phtılaşma sorunu yüzünden bebeğini kaybedenler topiklerine giriyorum

genelde forumun her köşesinde bulunuyorum aslında eheeh :)

ilk kez hic belirtisiz ve 4 gün önce regl oldum yada yerlesme kanaması sabah iki kez kusunca acaba demistim am simdi ne diyecegimi bile bilemiyorum :26:

ilk kez dün silikte olsa çizgiyi gordum o kadar sevindim ki bu sabah yine yaptım yine cok silik bir cizgi 4 gün var regl tarihime ne yapacagımı sasırdım bir umut var mı ki?

canımm inşAllah hamilesindir :KK49: bende adetime 3 gun kala silik çizgi gördüm emin olamadım bat günü tekrar yaptım koyu çift çizgiydi bence 4 gün bekle ve tekrar yap ve pozitifse kan testi yaptırrr :KK16:

ilk kez hic belirtisiz ve 4 gün önce regl oldum yada yerlesme kanaması sabah iki kez kusunca acaba demistim am simdi ne diyecegimi bile bilemiyorum :26:

kırmızılar mı geldı canım anlamadım ????

X