üc yıl sonra saatler sonrada cıkan silik çizgi ??? :(

yuLe

pembe ruj
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2012
127
1
ilk kez dün silikte olsa çizgiyi gordum o kadar sevindim ki bu sabah yine yaptım yine cok silik bir cizgi 4 gün var regl tarihime ne yapacagımı sasırdım bir umut var mı ki?

inşallah vardır :)) ben kızımı öyle öğrenmiştim bir sonra tekrarlayın testi çizgi koyulaşırsa tebrikler :))

İnşallah gebesindir canım ama seni şu konuda uyarmak istiyorum. benim başıma 2 kez geldi bu durum. bebek istediğimiz dönemlerde, adetime 3 gün kala yaptığım gebelik testi silik pozitifti. ama sonuç birkaç gün sonra negatif gelince çok üzülmüştüm. o yüzden hiç kendini, gebelik yokmuş gibi düşün.

ayy ınsallah vardır bebıs ben olsaamm hemmen kan testıne koşardımmm :) cunku idrar testleri

regl gecmeden doğruyu göstermez regl öncesi tüm hormonalr şaha kalktıgı ıcın beta hcg yı de dürtebılıyorlar

bunun sonucu testte silikte olsa gozukebılıyo en garantisi kan testı hem ölemidir bölemidir die düşünüp üzülmezsin

ama inşallah vardır bebişş :)

ayy ınsallah vardır bebıs ben olsaamm hemmen kan testıne koşardımmm :) cunku idrar testleri

regl gecmeden doğruyu göstermez regl öncesi tüm hormonalr şaha kalktıgı ıcın beta hcg yı de dürtebılıyorlar

bunun sonucu testte silikte olsa gozukebılıyo en garantisi kan testı hem ölemidir bölemidir die düşünüp üzülmezsin

ama inşallah vardır bebişş :)

olduğum ülkede 2 yada 3 gün sonra veriyorlar kan testinin sonucunu o zamanı bekleyeceğime regl olup olmamayı tercih ettim bende heyecanla bekliyorum iste esimin kafasını ütüleyerek ama halen dün sabah yaptıgım testte duruyor ya o silik cizgi deliriyorum baktıkca :)

olduğum ülkede 2 yada 3 gün sonra veriyorlar kan testinin sonucunu o zamanı bekleyeceğime regl olup olmamayı tercih ettim bende heyecanla bekliyorum iste esimin kafasını ütüleyerek ama halen dün sabah yaptıgım testte duruyor ya o silik cizgi deliriyorum baktıkca :)

inşallah vardır inşallaahhhh tam su anda ezan okunuyor ve size dua ediyorum

Rabbim inşallah göndermiştir o minik meleği :) ama dediğim gibi bu test yanlış da olabilir...ü

son günleri gecımek cok zor ben de sırf bu yuzden regle 3 gun kala yaptım testı kafam rahat etsın die

oh rahat negatıf o stres öldürüyo cunku eşimde bezıyo artk :KK9:

inşallah vardır inşallaahhhh tam su anda ezan okunuyor ve size dua ediyorum

Rabbim inşallah göndermiştir o minik meleği :) ama dediğim gibi bu test yanlış da olabilir...ü

son günleri gecımek cok zor ben de sırf bu yuzden regle 3 gun kala yaptım testı kafam rahat etsın die

oh rahat negatıf o stres öldürüyo cunku eşimde bezıyo artk :KK9:

Allah razı olsun yaa cok duygulandım...insallah sizde kopkoyu bir çizgi görürsünüz kısa zamanda bezdirmeden eşinizi:)

gülümsemeler nerden ekleniyor acaba yardım edermisiniz?

Allah razı olsun yaa cok duygulandım...insallah sizde kopkoyu bir çizgi görürsünüz kısa zamanda bezdirmeden eşinizi:)

koccaman bir amiiiinnn amiin inşallaahhhhh topikcenek forumcanak kim istiyosa her nerde yaşıyor

ve aşna fişna ile çalışıyor :KK23: diliyle istiyor ise nasib etsin Rabbiimmmmm sağlıklı hayırlı nasib etsin hem deee

İnşallahhhh :KK9: :KK9: :KK9:

gülümsemeler nerden ekleniyor acaba yardım edermisiniz?

canım mesaj yazraken altta cıkıyor ya ordan tıklayıp secıyorsun :)

Son düzenleme:
Yule canım inşallah hamilesinidr.Testin resmini eklemek istermisin?

koccaman bir amiiiinnn amiin inşallaahhhhh topikcenek forumcanak kim istiyosa her nerde yaşıyor

ve aşna fişna ile çalışıyor :KK23: diliyle istiyor ise nasib etsin Rabbiimmmmm sağlıklı hayırlı nasib etsin hem deee

İnşallahhhh :KK9: :KK9: :KK9:

canım mesaj yazraken altta cıkıyor ya ordan tıklayıp secıyorsun :)

Allahta seni güldürsün yaa Aminnnnnnnn :))) ben artık 1 yıldır çocuk için çalışmıyorum hiç kafam rahattı ama bu ay bazı belirtiler olunca başladım yine takıntı yapmaya testler çözmeye :)))

Allahta seni güldürsün yaa Aminnnnnnnn :))) ben artık 1 yıldır çocuk için çalışmıyorum hiç kafam rahattı ama bu ay bazı belirtiler olunca başladım yine takıntı yapmaya testler çözmeye :)))

ben daha 12 martta düşük yaptım canım ucuncu bebegımı de kaybetmıstım oldum böylece

ama maç 90 dakika top yuvarlak diyoruz önümüzdeki maçlara bakıyoruz napalımmm :) herseyın hayırlısı

zor oluyo tabı sabret bekle güçlü olmaya calıs çaktırma vs vs ama hayat böyle yaa

bizim testleri çözmek biraz zor , doğru :)

ben daha 12 martta düşük yaptım canım ucuncu bebegımı de kaybetmıstım oldum böylece

ama maç 90 dakika top yuvarlak diyoruz önümüzdeki maçlara bakıyoruz napalımmm :) herseyın hayırlısı

zor oluyo tabı sabret bekle güçlü olmaya calıs çaktırma vs vs ama hayat böyle yaa

bizim testleri çözmek biraz zor , doğru :)

özel msj atıcam sana bulabilirsem ama belki yardımcı olmuş olurum :)

biz zor görüyoruz bakınca ama :))) o kadar fotograflarını çektim ama gözükmüyor ışığı ayarlayamadım sanırım

Anladım canım.Adete 4 gün olduğu için o kadar silik çıkmıştır inşallah adetin geciktiğinde kopkoyu bir çift çizgi çıkar ve kandada pozitifi görürsün.

ilk kez dün silikte olsa çizgiyi gordum o kadar sevindim ki bu sabah yine yaptım yine cok silik bir cizgi 4 gün var regl tarihime ne yapacagımı sasırdım bir umut var mı ki?

canim insallah vardir bebis ,,,belirtilerinde neler var anlatirmisin,??? benimde 6 gunum var regl me kasigimda batmalar var bazen ,beni heyecenlandiriyor geri sayim yapiyorum yaa cok meraklandim simdi sendede oldumu bu gibi durum ????

X