Üç noktalı hayatım...

D

duru801

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi duru801
Ne geri getirir seni? Hani o bildigim, sevdigim, asik oldugum adami geri istiyorum ben. Her ne kadar burdayim degisen birsey yok desen de, yoksun goruyorum, aci da olsa anliyorum, farkindayim herşeyin. Sebebini bilmesem de, bu soguklugun icin kendimi defalarca yargiladim. Kafamdaki sorularin hic birine cevap bulamadim

"Biliyorum gideceksin
Ve ben yine islanacagim bu deli yagmurlarda
Yine issiz sokaklarda yuruyecegim tek basina
Biliyorum gideceksin
Ellerimin arasindan kum misali kayarken ellerin
Elveda diyecegim sana gozlerimdeki yaslarla"

Gitme desem? Faydasi yok degil mi sozlerimin. Kararlisin. Yasanmisliklari koyup bir kenara, sadece sana ait olan ne varsa alip gideceksin uzaklara. Arkanda sadece gidisini seyreden ben oylece kala kalacagim. Senin icin onemi olmayacak, ne de olsa baska bir limanda bulacaksin kendini benden sonra.

"Ah ne hayallerim vardi
Hepsi icimdeki aciyla yandi
Kul olarak adlari kaldi
Sen kaldin bir tek icimde
Bir tek sen..."

Zaman gercekten eskitiyor mu asklari? Yasadiklarimiz bu kadar cabuk mu kaybediyor buyusunu? Kalp kirmak ya da olayinca deli gibi aradigimiz bu sevdayi, elimizin tersiyle bir kenara atmak bu kadar kolay olmamali.

Bir sebebi olmali benden uzaklasmanin. Istesen dunyalari getirmez miyim ayaklarina? Soyle yalvaririm soyle, sevgim miydi sana cok gelen? Ooof cok soru sordum yine. Bunu da atiyorum icime ve susuyorum...

"Son sozlerim sana bunlar
Artik kabullendim gidisini
Bir tek dilegim var sana dair
Dilerim birgun sen de bu kadar çok seversin birini
O zaman anlarsin beni terk edisinin bende kalan izlerini
Birakip gidince beni kirk parca edisini
Git
Git hadi yuregimin sahibi
Askin varligina inandigim tek insan
Git
Gule gule

Alıntı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…