Bölgesel İncelme tv deki kadın 1 haftada AbTronic X2 yi kullanarak 2.5 kilo vermiş

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
On numaralı modda mı şaka yapıyorsun ben altıdan yukarı henüz çıkmadım ilerleyen günlerde kademe kademe artırayım o halde tşkrler canım şu basenlerim olmasa o kadar memnun olcam ki:)

basenlerde, yani kalın deride olduğu için çok da rahatsızlık vermiyor. en azından karında kullanıma göre çok daha rahat. inan bana pasif jimnastik seasında etim yerinden hopluyordu. abtronic'in 10. seviyesine göre kıyaslarsak sanırım bi 16-17 vardır.

baya güzel bir açıklama olmuş tşkrler canım orta seviyeli modda kullanılırsa uzun vadede az da olsa bir fayda sağlayabilir.

kızlar bundan 7 sene evvel tv reklamlarında gym form plus diye bir alet görüp hemen satın aldım. prensip olarak çalışma şekli aynı. ben o yıllarda ciddi anlamda faydasını gördüm incelme konusunda. sihir gibi desem yeridir ancak diyetle desteklemek şart. sonra ablam ödünç aldı ve cihaz kırık olarak elime geçti birdaha kullanamadım. 2 sene önce tekrar diyete başlamamla birlikte tıpkı benim eski cihazım ve bahsettiğiniz cihazın özelliklerinde uygun fiyatlı bir tens cihazı aldım. aynı şeklde diyetle destekledim ve sonuç yine iyi. şimdi tekrar diyete başladım ama bu sefer cihaz kullanmadım. ürünün işe yaradığını bu seferki cihazsız diyet tecrübemde birkez daha kesfettim ve dün gece bir gg den bir tens cihazı sipariş ettim.

sonuç olarak ben sizlere tavsiye ediyorum. şimdiye kadar denediğim cihaz ilaç bitki herneyse hepsi yalan . gerçek olan tek yardımcı redüctil ve tens cihazı.

küçük kemeri kullanıyorum ben. en yüksek seviye, yani 10da çalıştırıyorum. 6 numaralı modda 45 dakika. büyük kemeri hiç kullanmadım desem yeridir. keşke kutuda onun yerine 2-3 tane küçük kemerden olsaymış =)

gerçekten şaka yapıyor olmalısınız.bende yeni aldım mod6 da seviye 3te bile acı eşiğim yüksek omasına rağmen zor dayanıyorum.büyük kemerle göbeğime taktığımda acımıyor.ama nedense basenlerde iğne batmalarına dayanamıyorum.çin işgencesi gbi vallahii..sizinde böylemi oluyo arkadaşlar??

Son düzenleme:
gerçekten şaka yapıyor olmalısınız.bende yeni aldım mod6 da seviye 3te bile acı eşiğim yüksek omasına rağmen zor dayanıyorum.büyük kemerle göbeğime taktığımda acımıyor.ama nedense basenlerde iğne batmalarına dayanamıyorum.çin işgencesi gbi vallahii..sizinde böylemi oluyo arkadaşlar??

evet aynı batmalar oluyor ve sanırsam daha yağlı olan bölgelerdemi batmalar oluyo acep. mesela bende karın ve iç bacakla da çok batma olurdu . alt kollarda alt bacaklarda basenlerde batmalar azalıyordu. ben yağ kalınlığına bağladım bunu.

bende bu gün kullanmaya başladım oldukça can yakıyor fakat 2 saat olmasına rağmen hala kullandığım yerlerde sızı var okuduğum kadarıyla ilk hafta günde 10 dk 4 saatte bir 2 defa kullanılıyor daha sonra kademeli olarak tekrar 4 saatte bir ama 15-20-30 dk olarak artırılıyor ve günde en çok 3 defa kullanabılıyorsunuz ben 5 ile başladım karın bölgesine bakalım kullandıkça yazacağım etkilerini sanki iştah kesiyor :KK19:

kızlar ben sezeryan ile doğum yaptım 5 ay oldu.sizce bu cihazı kullanabilir miyim?göbek ve yanlardaki çıkıntılar yani can simidi mi poğaçası mı neyse onlar için kullanmak istiyorum.

ay ne korkunç bi alet bazı bölgelerde bildiğin elektrık çarpması gibi bi başlangısı oluyor ınsan çıkarıp atmak ıstıyo sonra 5sn dayanınca sonrası çok ıyı gelıyo dakıkası bıtmesın ıstıyosun çunku başı bıraz acıtıyo ben 4te kullanıyorum henuz 2gun oldu. ama tıtreyen bişi olsa sankı daha ıyı olur . kasılaması çok ıyı tabiki.

Ben bu aleti çok düzenli olmamakla beraber 3 aydır kullanıyorum ve selulitlerimde ciddi bir azalma daha da önemlisi kurtulmak istediğim basen ve gıdı bölgemden neredeyse tamamen kurtuldum kaldı ki 5 yıldır onlarla mücadele ediyordum.Gerçekten çok faydasını gördüm.

Unutmadan bir arkadaş sormuş bel simitleri için evet onlarıda yok ediyor.Ben kullandığım günlerde bir bölgeye en az 15 dak. masaj yapıyorum

ben 36 beden gıyıyorum bana bol gelıyor onu ayarlayamadım bı turlu nasıl ayarlıyosunuz ?

bi ara iki hafta kadar düzenli kullandım ve gerçekten işe yaradığını gördüm ancak kilo verdirmekten çok sıkılaştırdığı etkisinin olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. şu aralar yine kullanmaya başladım biraz sporla destekleyerek, biraz da yediklerime dikkat ederek bi kaç kilo vermeyi düşünüyorum :44:

canım iyigeceler... abtronic kullanıyorum 1 aydır çok işe yaradı... göğüste kullandınmı tavsiyen varmı

Ben az yiyerek ve evde yaptığım basit hareketlerle 1 haftada 2 kilo vermiştim :)

Son düzenleme:
ben de burdaki yorumlardan etkilenerek gg dan 32tl ye aldım.gayet güzel çalışıyor.kasılmalar çok iyi.sonuçları paylaşırım.

bende almaya karar verdim yalnız kafama takıldı 89 tl ye de var 54 tl hatta 29 tlye var en ucuzunu almak isterim doğal olarak:) sizce ne yapayım?

arkadaşlar 2 hafta önce aldım. bir siteden. hiç memnun kalmadım bence çok saçma bişey. içinde pedleri var jeli sürüp teninize temas etmesi lazım. ayrıca benımkı ön taraf bozuldu çalışmıyor öyle ucuzada almadım. 70 tl verdim. bence haryerde kullanmak isterseniz. kıyafet üstüne bile olanlar var onlar daha rahattır. .. siz bilirsiniz.

ahanda bende eşimi ikna edebilirsem alıcam buldum bitane 27.50ye:KK53:inşallah faydası olur,kilo vermek için değilde artık karın bölgemi kaslandırmam lazım sıkılaşsın sertleşsin dimiyaaa:KK12::KK53::KK53:yarın elimde olurmuş,bugün sipariş edebilirim umarım:KK31::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Bende kullanıyorum kızlar yaklasık 2 aydır arada bır calısmıyor bırseyler oluyor sıkılıp bırakıyorum bu aletı kullananlar sarjlı pılle mı kullanıyor ?

melegimveben bana özelden mesaj atmışsın ama şu 100 mesaj dolmadı saçmalığı yüzünden cevap yazamıyorum.:KK47:
gitti ...gidiyordan almıştım a b t r o n i c x2.düzenli kullanamadım pek ama ona rağmen işe yaradı.düzenli kullanırsan faydasını görürsün.ama 10 dk dediğine bakma günde en az 1 saat kadar takıyorum ben

X