Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

[o satte dolunay başlangıcı. başlarsın. kaçta biterse. durabildiğin kadar da uzun süre dur.
7-8 10 saat .Allah ne verdiyse artık:))))
epaq arkadaş daha tecrübeli o cevapben bu yazıları hep okumuştum. dolunayı beklemeden idrar sürende etkili olduğunu söylemiş.
tam tersi dolunayda alıp ama idrar sürmedende etkili olduğunu söyleyen de vardı.
hangisi daha etkili acaba

Son düzenleme:
kızlar yakmıyor, batıklarıma ii geldi ve gerçekten azalttı, dolunayda denemedim ama o zman da deneyeceğim... bi de tamamen biterse artık konuyu açan arkadaşa bi teşekkür hediyesi yollarım herhalde opuyorumnanaktan

Of ya pazartesi yaptım keşke bekleseydim 2 gün dahaa
olsun genede süreyim çişimi kaydirigubbakcemile3

Dolunay saatiyle ilgili ayrıntılı bilgi :

5 Ağustos'u 6 Ağustos'a bağlayan gece yarıgölgeli Ay tutulması meydana gelecek. Ay, Türkiye saati ile 02:04'de, Dünya'nın yarıgölgesinden geçmeye başlayacak. 03:39'da en büyük parçası yarıgölgenin içinde kalacak, 05:14'de yarıgölgeden çıkacak. Tutulma süresince Ay Türkiye'de gözlenebilir durumda olacak. Yarıgölgeden geçiş sırasında meydana gelen Ay tutulmalarının çıplak gözle farkedilebilmesi için Ay'ın en azından 3'de 2'sinin yarıgölgenin içinde kalması gerekmekte. Bu tutulma sırasında Ay'ın daha küçük bir parçası yarıgölgenin içinde kalacağından, yarıgölgeli tutulmanın çıplak gözle görülmesi olanaksız olacak.

Kolay gelsin

bizim komşumuz vardı kızının kulağında iltihap varmış kadında düşünmüş çiş her mikrobu öldürür diye kızın kulağına çiş damlatmş ve sonuç kız sağır şimdi kulak kemiğini çürütmüş çiş....

bunu babaneler yapmışta niye hala alıyolarmş ozaman babane olana kadar niye bitmemiş demek hep bi umut deyip almışlar halada devam ediyolar bizde babane olana kadar alacaz bencekafamçokkarıştı

bi yaşıma daha girdim..
yıllar önce eşimin saçkırenken (halada saçkıran) bir adam ona menini sür demiş..geçirir demiş..kaydirigubbakcemile3
tabii saçma bulduğu için yapmadı hep ondan vitamin vitamin diye bahsedilir..acaba geçirirmiydi kikafamçokkarıştı

anaa yarınmı dolunay.ben bugün almıştım.acaba bıyık aldırmaya karar vermişken yarınmı aldırmaya gitsek ,dolunaysa..

ne se bigün denemeyi düşünüyorum çişi sivilcelerime sürmeyi.umarım o tektüklerde gider dümdüz olurmirmirmirmir

kızlar ben bgn incledim biras konuyu ama hepsini okuyamadm msjların paylaşmak isytediğim bişi var:

benim yengem denemişti tüylerini aldıktan sonra bacağının kenarındaki bi bölgeye idrarını sürmüş ve yıllardır orda tüyü çıkmıyor.. gerçekten .. ben biras tiksindiğim için yapmak hç aklıma gelmedi ama artık bktım etek giyemez oldum bnde denicem valla ayrıca dolunayı biliyorum bnde gerçekten çok etki gösteriyor büyüklerimiz ay eskiyken alın derlerdi yani dolunay.. ben epilasyon yaptığımda dolunaysa tüylerim gerçekten geç çıkıyor inanıyorum deneyinde görün....:)

ben dolunaydan bikaç gün sonra bacaklarıma yaptım
ve bi güzel sürdüm
artık nasıl olur bilmem
hafif bi yanma oldu
umarım azalır
azalacağını bilsem hiç tiksinmem heryerime sürerim wala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…