Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

ben de sana katılıyorum arkadaşım....kendi adıma deneyen ve burada deneyimlerini bizimle çekinmeden paylaşan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...çünkü onların sayesinde bizler de yeni şeyler öğreniyoruz ve denemek için cesaret buluyoruz,teşekkürler a.s.:1hug:

arkadaşım çok haklısın her koyun kendi bacağından asılır :mymeka bu arada yapma diyenler emin olun bizlerden önce denemiştirler bile ) bırakın bu hurafeleri artık ya şu kıllardan kurtulayımda bırak millet sidikli desin:dance:

Evet arkadaşım yani şimdi burda deneyen arkadaşlar olmasa dışardan birinden duysam pek inanmazdım..Ama CESARETLİ arkadaşlardan allah razı olsun deneyimlerini paylaşıyolar.Hakikaten faydası var ve belki ömür boyu kurtulucaz şu lanet kıllardan.:enbuyukkk:

aynen katılıyorumkaydirigubbakcemile:içelim:

Günah çarpılırsınız mikrop kaparsınız filan diye yazan arkadaş başka bir yerde de soğan suyu önermiş.Eğer biz soğan suyu sürüyor olsaydık ona da "nimet,sürmeyin,çarpılırsınız"diyecekti.

Başlığa bakıyorum,hergün "günah,mikrop kapacaksınız,çarpılırsınız,ay klavyemi bırakıp kusmaya gidiyorum şimdi" gibi mesajlar oluyor.Hiçbir şey demeye gerek duymuyorum,çünkü bu bir ticari ürün değil ki pazarlamak isteyelim de onlar da din alimi gibi foyamızı meydana çıkarmaya çalışsınlar,hatta bize pis ve midesiz muamelesi yapsınlar.Herkesin kendi atığı,isteyen yapar,istemeyen yapmaz,bu kadar basit.

Nasıl ki Jinekoloji bölümünde hamile kalmak için bir sürü yöntem deneyen arkadaşlara "nası içiyorsunuz o suları,iğrenç,öyle herşeyi içmeyin" dememek gerekiyorsa,burada da bu tip mesajları yazmamak gerekiyor.Çünkü herkes sonuçta bir sorunu çözmek için uğraşıyor,hormon bozukluğu olan var,kılları yüzünden psikoloji bozulmuş olup bu yöntemi umutla yapan var.Kimsenin kimseyi çökertmeye hakkı yok,ama başlığa girip beğenmeyince çıkmaktansa ille negatif birşey yazmak zorunda hissediyorlar herhalde kendilerini.

İki sayfa sonra yine aynı mesajlar olacak gerçi ama napalım artık yazmış bulundum kızlar

seni seviyoruz epaq ... deneyen tüm arkadaşlarıma içten sevgilerimi sunuyorum, sizler sayesinde öğrenip cesaret sahibi olduk....teşekkürler :asigim::asigim:

epaq sen koltuk altina nekadar süre uyguladin ???
yani artik koltuk altinda tüyenme yokmu ,nekadar süredir o bölgeni almiyorsun
cevabin icin simdiden tesekkürler

epaq sen koltuk altina nekadar süre uyguladin ???
yani artik koltuk altinda tüyenme yokmu ,nekadar süredir o bölgeni almiyorsun
cevabin icin simdiden tesekkürler

2 kez uyguladım canım.İkincisini uyguladıktan sonra da hala bekliyorum 2 ay filan sanırım.(Daha fazla da olabilir mesaj tarihlerine bakmam gerekli ama şimdi bulmam biraz zor.)
Koltukaltımda artık tüylenme yok.O bölge hiç kıl çıkmamış bir yer gibi görünüyor.
Çok parlak bir ışıkla bakıldığında zar zor sarı tüyler gözüküyor(kolumuzun iç kısmındaki görünmeyen tüyler gibi),onun dışında tüyüm yok.
İşte böyle

epag gerçekten kurtuldunmu yanii:1shok::1shok: Şunu baştan bi anlatırmısın ayrıntılı nasıl yaptın nasıl sürdün dolunayımı bekledin_?

ya bütün yorumlari okudum vallahi gözlerim agridi..
benim dayimda bi hastaligi varmis doktor idrar icmesini önermis...
ama $oktayim ya nasil oluyor öylee :) bende yapmayi düsünüyorum ama illa dolunaydami olmasi lazim?? bendede cok tüy sorunu varr zamaninda salaklik yapip jiletle almisim evlenmeden bu care bulsaydik barii..simdi hergün yatmadan önce nane cayi iciyorum yeni basladim bakalim artik ne olacak..
bigün aklima glmezdi vallahi ciss ha heyy Allahimsırnaşık şeysırnaşık şey

epaqım balım sensın bızı cesaretlendıren cıslendıren wallahı ellerıne kollarına saglık
ben yıne yaptım fıstıgıma agda, cısledım ıyıce yanıyor, gecen sefer de yanmıstı bu sımdı 2. sefer oluyor
agda oldugu ıcın hanı agda yapınca zaten 15 gun sonra cıkıyor dıye cıkmamısları umursamadım
yarısını alabılmıstım gecen dolunayda sımdı dıger yarısını aldm mınık mınık cıkmıs, hıcbılmıyoum 2. sefer oldu benım bugun surdum gece boyu 3 defa surmeyı planlıyorum
fıstıgım gecerse koltukaltıma da yaparım onun agdası zor oluyor yıllardır jılete alısmıslar dıye ezıyete döndu:)
sımdı surdum işte acıyor acıması hosuma gıdıyor sankı cıdden kıl koklerı yanıyor gıbı gelıyor :)

ayy ınsalah epgın gördugu etkılerı bızzde göruruzz kızlarr aminnnnnnnnkaydirigubbakcemile2

Ya kızlar bende yapıcam bunu ama dolunay gecesımı yapılıyo ıdrar hewmenmı suruluyo onu pek anlayamadım.bılen bırı varse ayrıntılı yazabılırmı mutlaka yapmam ıstıyorum

Ya kızlar bende yapıcam bunu ama dolunay gecesımı yapılıyo ıdrar hewmenmı suruluyo onu pek anlayamadım.bılen bırı varse ayrıntılı yazabılırmı mutlaka yapmam ıstıyorum

evet canim dolunay gecesi butun tuylerini aliyosun ondan sonra hic yikanmadan idrari suruyosun

epag gerçekten kurtuldunmu yanii:1shok::1shok: Şunu baştan bi anlatırmısın ayrıntılı nasıl yaptın nasıl sürdün dolunayımı bekledin_?

Dolunayı beklemedim,tüylerimi kökten aldım,idrarımı sürdüm,sabaha kadar bekledim.

Bu arada seri çişlenmeye geçtim kızlar,kırılıp uzayanları falan da aralarda alıp,sürüyorum.Daha çabuk biter herhalde böyle.Hiç birşey yapmamaktansa,uzun veya kısa vadede bir fayda görmek çok daha iyi.

İnşallah hepimizinki biter

canım sen hanı dıger recetelerı yazıcaktın?elınde kıtap var sanırsam
ee artık yaz da yapalım
ben gönüllüyüm :lepi::lepi:

ya ıanamıyanlar neden yorum yapıyo anlamıyorum alan memnun satan memnunÇok üzgünüm çoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…