tüylerden kurtulmanın yolu yok mu?

zaman yolcusu11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2017
203
185
artık çok sıkıldım bu durumdan.
sırtımda, kollarımda, dekoltemde, göbeğimde, boynumda hata yüzümde ufak ufak tüyler var. belli oluyor. ağda ile alsan alınmaz. jiletle daha da artar. lazer yapamayız diyorlar. nasıl kurtulacağım bu durumdan bilmiyorum. böyle gen olmaz olsun
keşke bir fikri olan yol gösterebilecek olan olsa..

Gayet de yapılır lazer.Once nokta atis yaparlar teknik uygun mu diye .Sizin icin uygunsa ayni teknik tüm vücudunuza uygulanir.Ben buz lazere gidiyorum cok da memnunum .Doguma kadar 9 ay mola verdim .Hala etkisi devam ediyor.Ustelik seanslarim bitmemisti bile .

Ben bir yere sorduğumda sizinkiler çok inçe bizde alexandrite var görmez bunu diode lazım demişlerdi ama diode makineleri yokmuş sizin gittiğiniz yer de belki kendi makinelerine göre konuşmuş olabilir birkaç yere daha sorun isterseniz

Bi hormonlarınıza baktırsanız.Genelde aşırı kıllanma hormon bozukluğundan kaynaklanan bi rahatsızlık.
Bende pek kıllanma olmaz ama yine de dudak bölgemi şununla alıyorum

Eklentiler

• image.jpeg
    12,9 KB · Görüntüleme: 130
Bi hormonlarınıza baktırsanız.Genelde aşırı kıllanma hormon bozukluğundan kaynaklanan bi rahatsızlık.
Bende pek kıllanma olmaz ama yine de dudak bölgemi şununla alıyorum
Hormonal birşeyse artık çıkan tüylere pek bı faydası olmuyor. Ben aynı sorunu yaşıyorum. En kesin çözüm lazer.

buz lazer bir araştırın ben bütün vücudumu bununla yaptırdım bütün tüylerim sapsarıydı şuan hiçbir şey yok.

aha aynı ben.

kollarımı alıyorum.

sırt, göbek vb kızımları sarartıyorum.

onun dışında çare epilasyon.

Merhaba

Bir de igneli epilasyonu araştırın isterseniz. İgneli de ten rengi ve kıl durumunun önemi yok diye biliyorum. Sırtına, göğsüne, ve yüzüne iğneli epilasyon yaptıran arkadaşım var.

Buz lazer tüm vücut 6 bin bence biraz fazla onun dışında iğneli belki daha uygun olur

ince diyolar tüyler için. ama ben görüyorum neticede. etrafımdakilere bakıyorum onlarda yok.
diode olan lazer kalıcı etkili değil. buz lazer kollarıma yaptırdım bir azalma görmedim. üstelik de çok canım yanıyor. iğneli saatlerce sürer ve ince tüylere onu da yapmıyorlar. tüyün gözeneği iğneden ince ise gözenekler belirginleşip çirkin oluyormuş. çok canım sıkılıyor cidden ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…