Tüy sorunum

Ah şu kadınların bitmeyen tüy derdi...
Keşke erkek olsaydım dedirten bir sorun..
Epilasyon kesinlikle kesin çözüm değil !!!!
Kaç yere kaç seans gittim kaç ışın aldım saymadım bile ki öyle aman aman tüylü bir insan değilim aaa ne güzel mis diyorsun belli zaman sonra yine sil başa dönüyorsun elde kalan aldığın bir ton ışın ve giden onca paran oluyor..
Neyse konuya gelicek olursam Gel zaman git zaman karın ve bel bölgem tüylenmeye başladı ince kayısı dediğimiz tüy o bile rahatsız ediyor beni ne kadar takarsan o kadar çoğalır bu kanaattayım..
Sonuç olarak ağdayı öğrendim..
Sakın jilet vurma verebileceğim en büyük tavsiye bu sana.
Ağdayı bende ilk beceremedim yapa yapa elin alışıyor kartuş şeklinde ağda ile bikini bölgeni alman çok zor olur. Normal ağda al suya koy ocakta ısınsın sonra ufak sür bezi yapıştır çek belki başlarda 1 saatte anca yapıcaksın ama 2 3 aya 10 dakikada biticek emin ol.

Kozmik epilasyon takvimini takip edin,bana dua edersiniz...

En temizi, kolayi gercekten lazer. Bu olaylar gecip gittigi gibi bende baslayacagim mutlaka. Bu yasima kadar agdayla kendim hallettim, hallediyorum.Jilet buyuk kolaylik ama birkac gun sonra cikmasi beni sinir ediyor. Agda beni uc hafta tertemiz goturuyor, bembeyaz pürüzsüz oluyor en azindan jiletten sonra belli belirsiz bi kararti oluyor. Bildigimiz sesunun ilik agdasini kullaniyorum yillardir. Agda bezini minik minik kesiyorum, ufak ufak ilerliyorum bikini bolgesinde kisacasi. Can acisi da ilk iki uc dakika, sonra alisiyorsun. Tek tuy bile kalmiyor. Ve eskiye oranla cok cok azaldilar.

Ev tipi lazer cihazlarindan alin. Gerci bikini bolgesine uygulamak zor oluyor ve tamamen bitirmiyor ama diger bolgelerde kullanirsiniz. Hi degilse agdayla ugrasmazsiniz

Aynı sorun bende de var. Üstelik sivilce tedavisi gördüğüm için ağda da kullanamıyorum. Kaşlar, bıyıklar o biçim geziyorum.
Konuyu takipteyim.

Katılıyorum boncuk ağda hem hızlıca almayı sağlıyor hem de bende çıkış hızını yavaşlattı gibi.

İlla ki makinesini mi almamız gerekiyor bu icadın? bilgisizliğimden soruyorum. Marketlerde de görüyorum ama kapta erimez mi ki

Not :covid 19 la mücadele ederken buda dert mi diyenler yazmazsa memnun olurum insan her daim temiz olmak istiyor
Ben çok kafaya takiyorum tüyleri
Bide kimseyle görüşmüyorum 18 gün olacak karantinadayim
kişisel temizliğini yapmamak için karantinayı bahane edenler varmıdır yaaaa

Corona yüzünden lazerde kaldı . Evde iyice tüylendik :) jilete devam mecburen :)

şu dönem geçince bence kendine philips lumia falan al veya lazere git canım başka çözümü yok bunun benim kuzenimde de o problem vardı ben hep jiletle alıyor sanıyordum öyle kalın ve fazlaydı. kendine lazer aleti aldı rahatladım diyor.

İlla ki makinesini mi almamız gerekiyor bu icadın? bilgisizliğimden soruyorum. Marketlerde de görüyorum ama kapta erimez mi ki
Yoo ben önce normal aldım,denemek için. Derinliği olmayan küçük bir cikolata kavanozu vardi . Ona koyup benmari usulü erittim çaydanlığın içinde. Ama çabuk donuyor. Donunca da sürmek zor oluyor. Yine de iş görür
Ara ara kapağını kapatıp çaydanlığın içine koyup ateşe koymanız gerekir sadece.
Bence ilk normal - kavanozda yapın. Baktınız beğendiniz sipariş verirsiniz. Ben yanında bir paket ağda ile beraber 25e 30a falan almıştım

Fiyatları cok uygunmus aslında. Ama becerebilir miyim Die tereddüt ettim. Çok tşk ediyorum bilgilendirmeniz için.

Merhaba canim tabiki temizlikte sart ust kisimlara agdayi azar azar surup cek asagi bolgeye gelince de parmak ucunuzs agda surup az az cekin biraz vakit alacak ama kesinlke memnun kalacaksiniz ben evde yaparim her zman bu sekildede kolay oluyor

7 sene önce bacak bikini koltuk altı bitiş 500 w yapmışlardi. 7 8 seansta bitmisti bu arada çok kalindi benim saçlarımda öyledir genetik olarak kil tüy var. Geçen sene yarım kol 75 yüz 50 ye yaptirmistim şehir degisince bitmedi ama çok azaldı

Ben de lazer yaptırdım heryerime bacaklar ve koltuk altında büyük oranda başarı var ama genitalde başarı oranım düşük malesef, ne yapsam yapıyım yine çıkıyor. Ağdayı tavsiye ederim ev tipi lazer aleti de etki etmiyor bence yeterince.

bir de benim de bir hormonum yüksek ama dr ilaca gerek görmedi müdahale etmiyoruz normal yüksek sonuçlarda, sadece aşırı durumlarda ediyoruz dedi. Aşırı aşırı yüksek olmadıkça ilaç vermiyorlar sanırım. Ben kabullendim bu durumu acı acı, çıktıkça yüzümde ve kollarımda ağdaya, genitalde lazere başvuruyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…