Tüy sorunum

Kesinlikle katılıyorum. Pudralı eldiven, bence hem temiz hem kolay hem de acısız. (5 senedir alıştığımdan da olabilir ama)
Evet benim genital bölgemde artık neredeyse tüy çıkmıyor. Tek tük çıkıyor 3 ayda bir falan alsam yeterli oluyor. Eldiven sayesinde . Genitali eldivenle alın

Hormonlarimdan dolayı tüylerim çok çabuk çıkıyor kuaförde agda yaptiriyordum ama malum kuaförler kapalı evde agda yapmak için kartuş agda ve ısitici makine aldım ama malesef bikini bölgesinde başarısız oldum fikirlerinizi bekliyorum
Not :covid 19 la mücadele ederken buda dert mi diyenler yazmazsa memnun olurum insan her daim temiz olmak istiyor
Ben çok kafaya takiyorum tüyleri
Bide kimseyle görüşmüyorum 18 gün olacak karantinadayim
Valla kim ne diyosa desin büyuk dert tüy bikini bölgesi bugday tanesinden uzun oldu mu gunah zaten eger tüylerin inceyse doktor eldiveniyle cek ilk basta aciyo ama sonra uyusuyor ve inan pamuk gibi oluyo bide braun silk epil makinesi varsa oda iyi aliyo ama dikkatli kullanman lazim

Ben de çok aşırı tüylü bir bayanım yıllardır lazer yaptırmak istiyorum, paramı denkleştiedim gittim randevu aldım 1 hafta sonra aradılar virüs nedeni ile kapattık gelmeyin diye sen dur dur dur randevu al böyle olsun işte 😢😢

Şu hayatta parasını hak eden birşey varsa o da lazer epilasyondur.kaç sene oldu hatırlamıyorum kıl tüy işleriyle uğraşmıyorum.genital ve koltuk altında tek tük ergen tüyü gibi kaldı. onları da ayda bir,biri iki dakikada hallediyorum.

Bilmiyorsanız kesinlikle bikini bölgesine ağda yapmayın. Ben birazını kopardım.
Orayı yapmak için ciddi ciddi usta olmak gerekiyor.

Hormonlarimdan dolayı tüylerim çok çabuk çıkıyor kuaförde agda yaptiriyordum ama malum kuaförler kapalı evde agda yapmak için kartuş agda ve ısitici makine aldım ama malesef bikini bölgesinde başarısız oldum fikirlerinizi bekliyorum
Not :covid 19 la mücadele ederken buda dert mi diyenler yazmazsa memnun olurum insan her daim temiz olmak istiyor
Ben çok kafaya takiyorum tüyleri
Bide kimseyle görüşmüyorum 18 gün olacak karantinadayim
En temizi lazer epilasyon .Ben kliniğe gidiyordum. Virüs çıkınca internetten ipl bi cihaz aldım memnunum onla devam

Bu yöntem için de illa ki pudralı mı olması gerekiyor?
Şu pudrasız medikal olanlar tüyü\kılı almıyor maalesef. Pudralı lateks eldiven. Bende de hep yedekli paket olurken elimde 2 adet kaldı. Şu günlerde altın kadar kıymetli 😟 Bimden a101 den alıyordum hep. Şimdi ateş pahası.

Şu pudrasız medikal olanlar tüyü\kılı almıyor maalesef. Pudralı lateks eldiven. Bende de hep yedekli paket olurken elimde 2 adet kaldı. Şu günlerde altın kadar kıymetli 😟 Bimden a101 den alıyordum hep. Şimdi ateş pahası.
Bende de medikal olanlar var. Deneyeceğim bunu da artık =) çok tşk ediyorum.

ayni derdi yillarca cekmis biri olarak beden daha once lazere gitmedim diye kafami duvarlara vuruyorum.

benim tuylerim de cok cabuk cikiyordu, her hafta almak zorunda kaliyordum. sonra lazere basladim. paket halinde almadim her gittigimde oduyorum. bacak genital koltuk altina seans basi 250 veriyorum.

eylul de basladim ve su ana kadar 500 lira odedim sadece. ve eylul den beri tuy diye bir sorunum kalmadi. seans yaklastigi hafta elime hafif hafif geliyorlar, onlari da temizleyip seansa gittim suan mukemmel durumda.

daha once lazer girisimlerim olmustu ancak kullanilan cihazlarla mi alakali bilmiyorum hic ama hic faydasini gormedim.

biter mi bilmem ama omrumun sonuna kadar 3 ayda bir lazere gidip 3 ay rahat gezmeyi tercih edebilirim.

bu arada bende de hormon bozuklugu var, bu sebeple ciddi anlamda sorun yasiyordum. ama kurtulusum oldu.

eylul den beri agdaya gitseydim hem her ay o aciyi cekecektim hem de simdiye kadar zaten 500 liraya yakin para vermis olucaktim.

Rastgele her makineyle olmuyor.Soprano Xl ile yaptirmistim.Mesela aleksandrayt tetikliyor tam tersi ayva tuyleri cogaliyor.Tuylerim cok sert olmasina ragmen hic kalmadi 8 seansta
Bana hangi cihazı kullandılar hatırlamıyorum ama cok pismanım erkek tüyleri gibi çıkıyor yüzümde simdi karınca yağı sipariş verdim kullanmaya başlıycam inşallah faydası olur

Ben de lazere başladım. Seansim ayın 23unde ne yapcam diye kara kara düşünüyorum

Boncuk ağda al.ayni makinada eritirsin.
Boncuk yani soğuk- elle çekilen- bez gerektirmeyen kuaförlerin kullandığı ağda.
Ben geçen ay aldım hem ağda hem ısıtma makinasını . Aşık oldum resmen makinama. Trendyolda o kadar çok övdüm ki,sahte sanıp yayınlamadilar 😂😂
İnanılmaz bir sey. Ben de asla agdayla makinayla alamam orayı. 7 seans lazere gittim, biraz azaldi. Çıkan kısmında da bazen jilet kullanıyorum bazen kuaföre ağda... Ama bu boncuk agdayla neredeyse canım yanmadan-akmadan bulaşmadan hallettim işi.
Sürüyorsun, sürdüğün gibi donuyor. Donunca da çekiyorsun...
Sesu'nun Boncuk ağda 12 TL falan,
Çok kıllı biri değilseniz iki dirsek alti-iki diz altı ve bir genital bölgeye yetiyor bir paketi.
Tavsiye ederim tüm kadınlar kulubune
Selam boncuk ağdayı almışsınız bende baktım trendyoldan almayı düşünüyorum ama boncuk ağda çekmiyor tamamen temizlemiyor yazmış çoğu kişi sizde öyle bi sorun oldu mu? Kalıp şeklinde eritilenden almayı düşünmüştüm sanırım onun çekiş gücü daha iyiymis yüz bölgesi için düşünüyorum bu arada ☺️

Cekince kalan varsa onun için tekrar tekrar yapistirabilirsiniz, pürüzsüz olana kadar. Kolda özellikle her kıl farklı taraftan çıkmış. Alttan çekince bir kısmı kalıyor üstten çekince başka bir kısmı. Birkaç ayrı yönden dene yanıl,anca yaptım .
Ama benim tavsiyem once 1kutu boncuk agda alın, bir kavanozda isita isita yapın. Baktınız sevdiniz, o zaman makinasıyla siparişini verirsiniz.
Ben bayildim ama belki de siz sevmezsiniz. Belli ki olur

Cekince kalan varsa onun için tekrar tekrar yapistirabilirsiniz, pürüzsüz olana kadar. Kolda özellikle her kıl farklı taraftan çıkmış. Alttan çekince bir kısmı kalıyor üstten çekince başka bir kısmı. Birkaç ayrı yönden dene yanıl,anca yaptım .
Ama benim tavsiyem once 1kutu boncuk agda alın, bir kavanozda isita isita yapın. Baktınız sevdiniz, o zaman makinasıyla siparişini verirsiniz.
Ben bayildim ama belki de siz sevmezsiniz. Belli ki olur
Gittiğim kuaför de yüz için kağıtsız ağda Kullanıyordu çok memnundum evde aynı sonucu alır mıyım onu merak ettim 🙈

X