TUVALET EĞİTİMİ DELİRMEK ÜZEREYİM :(

Merhaba benim oğlumda tam 36 aylık. Çalışıyorum ve sadece 2 hafta evdeyim. Bugün başladım. Ama çıldırmak üzereyim. Lazımlık var,çocuk klozet kapağı var. Lazımlığa ilk denedim yok olmadı acıtıyor dedi. Sonra klozete ikna oldu. Çünkü o yumuşak oraya götürüyorum. Ama asla yapmadı. Bekledik,oynadık,anlattım. Yok klozetten yada lazımlıktan kalkınca tuttu dışarı yaptı. 6-7 kere elimde bez. Vallahi ağlıyorum sinirden. Kendimi sıkışmış hissediyorum. Hazır değil gibi ama büyüdü de.. kızımda abartmıyorum bir gün sürmüştü. Hiç bağlamamıştım gece gündüz. Bunda Allahım ya rabbim ne yapacağım bitiğim resmen
Benim de oglum iki buçuk yaşındaydı bir günde öğrenmişti.kizim da şuan iki buçuk yaşında öğrensin istiyorum ama bezi bırakmayı hiç istemiyor

bizimde bugün aynı hüsran. Bugüne gelene kadar hep oğlum kaka gelince beze yapınca bana söyle hemen değiştireyim diyordum, bekliyordum asla söylemiyordu. Zaten oradan bi belliydi aslında.. çünkü kızım da eğitime gelene kadar kakasını söylerdi ara ara hemen tuvalete götürürdüm yapardı. Bir günde öğrendi ve gece gündüz hiç bağlamamıştım. Artık yarın çok kasmadan denemeye devam edeceğim baktım ki çok geriliyoruz, oğlum yıpranıyor biraz ara vereceğim. Ağustos sonuna deneyebilirim. Teşekkür ederim cevabınız için 😌
durumunuz nedir acaba bizde başladık ama bir kez bile tuvalete yapmadı😔

X