türk sinemasının sultanı eşsiz güzelliği ile Türkan Şoray

Bu kadına estetikli falan diyolardı iki gündür filmlerini izliyorum,kesin kanaat getirdim,kesinlikle estetikli değil bence,yaptırmışsa da çok ufak yaptırmıştır..
Hayran kaldım güzelliğine,boşuna sultan dememişler..
Muhteşem güzellik..

başkaları demiyor sadece ...

zaten ortada olan bişey kendi de söylüyor.burnundan 2-3 kez estetik olduğunu biliyorum bu rakamdan emin değilim.ama sanırm 3 tü.

en eski halleri çok daha başka 1.-2. estetiklerle zaten değişmiş 3. sünde de burun tamamen değişmiş.ama çok güzel olmuş tabi...

Son düzenleme:
Burnunu yaptırmış sadece o zaman ,hımm eski hali de gayet güzel zaten burnunu yaptırmış ve Tanrıçaya dönmüş...
Ben gene de hayranım bu kadına ve dediğim gibi sadece burnunu yaptırdığını düşünüyodum ben de ama bazı fotolarında o olduğuna inanmıyorum ben.
Sanırım kendine çok benzeyen bir kardeşi varmış ..

hemen hemen bütün filmlerini izledim,tv de oynayanları,hatta bazılarının repliklerini onunla beraber söylerim,öyle tekrarlı izlediklerim vardır.Annem ezberlemişin hala niye izliyosun der. Hele Kadir İnanır ile olan bir filmi ise hiç kaçarı yok bininci kez izleyebilirim...Angelina'yla Brad bile bu kadar yakışmıyor birbirine..Abbase Sultan ve Dünyanın en güzel kadını filmlerinde hele ayrı bir güzel..

eski jön lerden kim var deseneler Tarık akan derim ..
tabiki sultanı da kraliçeside Türkan şorayyyy kaşa göze maşallahh ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…