türk sinemasının sultanı eşsiz güzelliği ile Türkan Şoray

Kabartay çerkezi'dir kendisi ve ne hikmetse çerkez kadınlarının çoğunluğu birbirinden farklı, güzel tiplerdir.

Kabartay çerkezi'dir kendisi ve ne hikmetse çerkez kadınlarının çoğunluğu birbirinden farklı, güzel tiplerdir.

Türkan Şoray'ın annesi Roman(Çingene) belki ona benziyordur! Bana inanılmaz derecede Romanları hatırlatıyor. gerçi bunda filmlerinin ve kara gözlerinin etkisi de olabilir

Türkan Şoray'ın annesi Roman(Çingene) belki ona benziyordur! Bana inanılmaz derecede Romanları hatırlatıyor. gerçi bunda filmlerinin ve kara gözlerinin etkisi de olabilir
hayır çingene değil...çerkes....çingene rolleri olduğu için çingene sanılıyor...............

hayır çingene değil...çerkes....çingene rolleri olduğu için çingene sanılıyor...............

Yok babası Çerkes onu biliyorum.Annesi için Selanik göçmeni Türk diyor ama aslında Roman (Çingene) olduğunu söylüyorlar! Hatta yanılmıyorsam Çerkes'lerle ilgili bir blog da okumuştum! Türkan Şoray'ın büyük hayranıyımdır.Onunla ilgili ne bulsam okurum ordan aklımda kaldı.

bence kişi kendisi ne diyorsa odur...diğerlerininki sadece söylentidir.........çingeneler inkar etmezler kendilerini pek...

Türkan Şoray’ı yakından takip eden sevenleri bilirler ki ‘’sinemam ve ben’’ kitabı Türkan Şoray’ın kendi elinden çıkan bir kitaptır. Biyografi türünde olmasının yanında sinema aşkını ve sevenlerine ne kadar açık bir kadın olduğuna da şahit olabileceğiniz bir kitap. Okumanızı tavsiye ederim.

Gençken de yaşlıyken de çok güzel bir kadın. Ben çok beğeniyorum kendisini

Bir bu kadın bir de Gülşen Bubikoğlu ikisi de muhteşemler.
Aslına bakacak olursak dünya starlarına taş çıkaracak kadınlarımız var.

son bulduğum fotolarla fikrim değişti.

hiç estetiksiz halleri de güzelmiş vay be!

ama bi ara kadının kaşlarını ip gibi almışlar berbat bir saç modeli ve berbat bir makyajla fena hale getirmişler kadını.

halbuki hiç el değmemiş halleri bile güzelmiş.son bulduğum fotolardan sonra bunu anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…