türk sinemasının sultanı eşsiz güzelliği ile Türkan Şoray

kim bu hallere soktuysa bu kadını:26: belki de kendi yaptı bilemiyorum ama güzelliğini berbat etmiş.kendi hali de güzelmiş oysa ki çok şaşırdım:KK31:

$28049_576825429009838_1447225440_n.jpg $526032_576825462343168_196820892_n.jpg

öncelikle arşivimi beğenip paylaşım yaptığınız için çook teşekkür ederim :) türkan sultan eşsiz güzellik zaten beğenilmez mi? Türkan sultan benim için çok değerlidir ve her fırsat bulduğum zaman yanındayım sultanımın onun o güzel yüreğine hayranım güzelliğine ...o muhteşem gözlerine... Seni seviyoruz sultan

öncelikle arşivimi beğenip paylaşım yaptığınız için çook teşekkür ederim :) türkan sultan eşsiz güzellik zaten beğenilmez mi? Türkan sultan benim için çok değerlidir ve her fırsat bulduğum zaman yanındayım sultanımın onun o güzel yüreğine hayranım güzelliğine ...o muhteşem gözlerine... Seni seviyoruz sultan

ah evt .. faceden almıştım fotoları asıl ben teşekkür ederim :)

başka yerde görmediğim fotolar paylaşmışsınız.emeğinize sağlık.

paylaşmasanız ben de buraya koyamazdm zaten
:KK31:

görülmemiş o kadar çok fotosu var ki.. facebook kendi sayfamda birde TÜRKAN ŞORAY sayfamda paylaşım yapıyorum sayfa adı KALBİM TÜRKAN ŞORAY.. Youtube da onun için yaptığım şiir videolarım bakmak istersiniz belki ..SENİ SEVİYORUZ SULTAN,ADI SULTAN,SULTAN AİLEM'E SEVGİLER VS.. Canımız Türkan Şoray <3

Küçükken Türkan Şoray benim halam dediğimde kimse inanmazdı.hatta tarkanda benim amcam falan diye dalga geçerlerdi.
Babanemin dolabında zamanın haftasonu gazetesinde annemle babama nikah şahitliği yapan nejla şorayın fotoğrafının olduğu parçayı yürütüp okula götürmüştüm kanıtlamak için.

Kan bağım olmasa da çok sinir olurdum dalga geçtiklerinde.
96 senesinde amcam Oktay şoray babanemin evinden kendini atıp ma aile gazetelere çıkınca biz.O zamanlarım gelmişti aklıma.
Severim kendisini ve gerçekten güzelliğine diyecek tek laf yoktur.

Cennetteki hurilerden bahsedilirken ''iri siyah, ceylan gözlüler'' tabiri kullanılır ya, benim aklıma direkt Türkan Şoray gelir.:KK16::KK16:

Melek mi Şeytan mı filmindeki hali kusursuz...
<strong><em>[video=youtube;05BQsJ7dgfc]http://www.youtube.com/watch?v=05BQsJ7dgfc[/video]

Devlerin Aşkı filminden bir sahne...
<strong><em>[video=youtube;eh6ALkE8luE]http://www.youtube.com/watch?v=eh6ALkE8luE[/video]

Gerçekten çok güzel bir kadın Sultannn :) :21:
Dünyanın en çok film çekmiş kadın oyuncusu rekoru kendisine ait.. 200 filmde oynamış :KK42:

X