"Türk Kadınları maymun gibi sokağa çıkıyor"

Leithia

Frühling in Paris
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2010
983
2.105
magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/556463-turk-kadini-maymun-gibi-sokaga-cikiyor

"Türk kadını maymun gibi sokağa çıkıyor" - Habertürk

Tülin Şahin'in yeni makyaj sırları dvdsi çıkacakmış yakında. En fenası da Fatih Aksoy'un şu lafı:

“Bizim kadınlarımız, gerçekten makyaj yapmasını bilmiyor. Maymun gibi sokağa çıkıyorlar. Umarım bu sayede, kendilerine yakışan makyaj seçimini gerçekleştirip, daha doğru şeyler yapabilirler”.

Siz ne düşünüyorsunuz?

lafa bak.türk kadınlarıyla yabancı kadınlar bir tutulamaz zaten..onların yaptıklarını herkes yapsa oooohaoldumsmileakannehir

Son düzenleme:
yabancı kadınlar normalde makyaj yapmıyorlaki niye bizle kıyaslıyorlar anlamadım biz bakkala gdeken bile makyaj yapıp çıkıyoruz evden, yabancı kadınlar solaryuma girmiyor mesela çinde japonyada kadınlar güneşlenmiyor, yabancılar bilinlçli aslında kozmetiklerin sağlığa zararını biliyorlar japonlar güneş ışınlarının zararlarını biliyorlar ve uzak duruyorlar hatta yolda şemsiyeyle geziyorlar biz napıyoruz aman güneş var plaja inelim yanalım diyoruz ne işe yarıyor hiç bir işe. saçlarını her gün fönletmiyorlar, türk kadınları süslü yabancı kadınlar bakımlı bence bu yüzden söylenmiş kelimelerdir bunlar. türk kadınının anlayışı farklı süslenince makyaj yapınca saç baş şekle sokulunca bakımlı olduklarını zanneden çok kadın var türkiyede. ama bakım makyaj yapmak saç fönletmek değil bunlar süse giriyor. bu sözler bunlar gözönüne alınarak yapılmıştır bence.

yaa yazıya bak yaa sinir oldum hakarete bak...e biz türk kadınları doğlalıktan yanayız demekki yabancı kadınlar gibi makyajsız maymun değiliz..makyajla tabi güzel olur herkez e sıkıyosa makyaj yapmasınlar bakalım noluyor

haber içerikli konular açmıyoruz sevgili hanımlarkaydirigubbakcemile5
konuyu kilitliyorum..bilginize

Son düzenleme:
X