Boşanmalar hızla artıyor! Nedeni...“Türk erkekleri lokum gibi ama kadınları kendine bakmıyor”

Türk kadınından en çok beklenen şey az para ile çok işler başarması..başarmaya çalışması sonunda kendine sıra gelmiyor tabii:KK14:

Hatta türk kadınından mümkün mertebe bakımsız olması beklenir türk erkekleri tarafından malum çok kıskançlar ya.. Sonra da gider savunduğu kadın tipinin tam tersi için bilmem kaç senelik yuvasını yıkıverir o 'lokum gibi' türk erkekleri.

Aynen böyle söylüyor Suriyeli kadınlar:p
Kozmetik ve kıyafette sınır tanımıyorlar..:KK53:
Biz bakımsız değiliz kendileri çok abartıyorlar:63:
Ayrıca o lokum olan türk erkekleri nerde o_Oben hiç görmedim:KK70::KK70:

ya Allah aşkına makyaj mı bakım, bdvde de bunun tartışması çok yapılır, boya küpüne dönmeyi asla bakım olarak kabul etmiyorum, bakım dediğin boya koku kimyasal olmamalı bence

acaba o şerefsiz lokum erkekler eşlerinin temel ihtiyaçlarını karşılıyor mu:KK62:
kadın o işin gücün çocuklarının ihtiyaçları yanında kendine giyecek bir şey bile alabiliyor mu:mad:

lokum gibimi. o lokumları nedense ben pek göremiyorum. acı biber olur bak: )
ha sığınmak ve ortada kalmamak için acı biber bile lokum gibi görünür bazı çıkar ilişkisi içindekilere

Erkekler tüm sorumluluğu kadınların üzerine yüklediğinden, kadınların kendilerine bakacak zamanı olmuyor ne yazık ki.
O kadar adamlar ki erkeklerimiz bu sorumluğu kadından almak yerine kendine bakmıyor bahanesi ile boşanıyorlar.
E gururları var, bakımsız kadın istemiyorlar.

Suriyeleri kadınlarıda görüyoruz.
O peçelerin altından bir ton makyaj, o çarşaflarının altından tüllü müllü jartiyerler çıkıyor.
O kadar adamlar ki bunun cazibesine kapılıp 40 yıllık eşini boşuyorlar.

Suriyeli kadınlar muhtaç, kiminle evlendikleri umurlarında değil.
Kendi kıçını kurtarma peşinde....

Ben kadınlarımız için üzülmüyorum.
O pisliklerden kurtuluyorlar ya buna seviniyorum.
Allah yollarını açık etsin.
Onlarda Suriyeli hatunlarla vakit geçirsin, tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır. Umarım dükkan kapalıdır.

Ama yani kadinlarimiz makyaj bakim yapmioxa kjminin esi izin vermior kiminin parasi haaaaa bakarsak bizim kadjnimiz makyajsiz bakjm yapmadanda guzel aramizdaki fark buu bembeyzlaarrr kizlarrr ...her:-)sey bakimla olmuo dimiiii bakim yapmadan gormek lazimmm onlariiii

Asil lokum bizim turk kadjnlari suriyeli erkeklerde ke di kadjnlarini begenmiolarkj saliveriolar

Allah ıslah etsin bu çıkarcı uçkur düşkünlerini...42 yıllık evliliğini 18lik bir kız için bitirmek nedir yaa...hiç bir kadın kocası yada oğlu, evinin erkeği her kimse ateş altındayken burda tanımadığı bir erkekle evlenmek istemez(şu durumda türk erkeklerine lokum diyen kansızlar istisna)...çoğu kadın dışarda namusunu, çocuklarını koruyamadığı için bu uçkur düşkünlerine katlanmak zorunda kalıyor Allah onlara yardım etsin..
bizim lokumlara gelince; çoğu kendi karısını, çocuklarının anasını bir anda silecek kadar nefnine yenik zavallılar...e tabi arap kadınlarının erkeklerine verdi önem onları baştan çıkarmaya yetiyor. elinden geldiği halde kocasını ihmal edip onları önemsemeyen, değer vermeyip küçümseyen, evde paçoz dışarda hanımefendi olan kadınlara müstahak...koca elden gidince paçalar tutuşuyor sonra..herkes akıllı olsa elindekinin kıymetini bilse sorun yok.
suriyeli mültecileri de devlet ülkeye almayı bildiği gibi onlara sahip çıkıp düzenli bir yaşam sunsa belki bu kadar sorun yine yaşanmazdı. Allah hepimizin yardımcısı olsun...

bütün erkeklerimiz bir brad pit bir tom cruise bütün kadınlarımız bir ......
neyse Suriyeli yuvan yıkan F....lere geçmiş olsun temennilerimizi bir borç biliriz alsın karaktersiz lokumları tepe tepe .....hadi hadi kibar olayım kullansınlar.:KK53:

valla erkeklerimiz bir cok ulkenin bayanina gore yakisikli.
ulkemizde siradan yakisikliliktaki bir erkegin bollywood yildizlarindan daha yakisikli oldugu dusunulurse, hint, arap ve hatta ingiliz kizlarinin turk erkeklerine ayilip bayildigi su goturmez :)

lokum gibi haaa :KK70::KK70:

bir siz eksiktiniz sizde geldiniz tam oldu:KK11:

biz ülkecek kendimize bakamıyoruz ne eksik diye düşünüyorduk ,suriyeli koca avcıları eksikmiş meğer

Yav kizlar bide sinirimiza rusyadan boyle cok fazla kadin gelseydi

Suriyeli kadinlarida ben begenmiyorum

bakımlı suriye kadınlarını bi ben göremedim anasını satiim :KK70: anteptekilerin hepsi pislikten kokuyo be bi kaşlarını çizdiler diye bakımlı mı oldular

Türk erkeği lokum mu hahahahahha :KK53::KK53::KK53::KK53:Güleceğim yoktu.
Lokum gibi erkek nasıl olur efenim;Kibar,uzun boylu,yahuşuklu,mümkünse bizim Türk erkekleri gibi kıllı mıllı değil,kültürlü,düşünceli...:cool:Ehehehe böyle diyorum inş.böyle bir erkekle evlenirim,gerçi bazı Türk erkekleri de hiç fena değil ama 1000de 1 :KK53:

noluyo ya:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

benim kocam lokum hem
:KK60::KK22:
herkesi lokumu kendine:KK53:

artı böylede uçkur düşkünlüğü olmazki

yok arkadaş akıllanmaz bu erkek milleti akıllanmaz

bi dımdızlar bıraksalarda kalıverseler ortada pis şeyler:63::63:

biz Türkiyeli hatunlar gibi güzeli varmı be dört dörtlüğüz

onlar gibi suratıma boya badana yapsam öyle olurum tabi:63:

X