Turgay Karakaya vajinoplasti yaptıranlar

istanbullugelinnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2018
203
86
Turgay beye vajina daraltma işlemi olan var mı iyileştikten sonra ilk ilişki nasıl oldu güvenilir mi ilk zaman ki gibi mi oluyor yaptırmak istiyorum ama yaptıranlar evet yaptırdım daraltmadan memnunum diye birşey yazmamış genelde kızlık zarıyla ilgili yazılar var

Canım genelde kızlık zarı dikimi yaparken de daraltma yapıyo burda çoğu kızın yorumunu okuduğum kadarıyla daraltma yapıyor yani artık bilmiyorum araştır istersen biraz daha.

Turgay beye vajina daraltma işlemi olan var mı iyileştikten sonra ilk ilişki nasıl oldu güvenilir mi ilk zaman ki gibi mi oluyor yaptırmak istiyorum ama yaptıranlar evet yaptırdım daraltmadan memnunum diye birşey yazmamış genelde kızlık zarıyla ilgili yazılar var
Merhaba yaptırdınız mı ne durumdasınız merak ettim ben de yaptırmayı düşünüyorum da

Ben yaptırdım ölümden döndüm sağlığımdan oldum bahsettikleri kadar risksiz kolay deyil hala hastane hastane geziyorum pişman oldum tavsiye etmiyorum

Neden pişman oldunuz ne oldu bu doktorda mı oldunuz işlemi
Sağlığımdan oldum hala yataktayım kalkamıyorum 3 aY oldu bacaklarımda titreme mide bulantısı baş dönmesi bacak uyuşması hepsi oluştu bende anlatıldığı gibi basit risksiz deyil riskleri büyük ben gaziantepte abdullah göymene oldum amaliyatı amaliyat basit bi amaliyat deyil iyi düşünün hiç bişey insanın sağlığından önemli deyil

Bu benim numaram konuyla ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben amaliyatı turgay kayaya olmadım gaziantepte abdullah göymen diye bi jinekologa oldum amaliyattan sonra mide bulantılarım bacak ağrılarım uyusmalarim titremelerim baş dönmeleri tansiyon düşüklüğü hepsi oluştu bende ve halada devam ediyor hiç bisey insanın sağlığından önemli değildir

Merhaba canım ben Turgay bey e yaptırdım allah a şükür bir sorun olmadı memnunum şu an ama ilerde bir sorun çıkar mı bilmiyorum 1 yıl oldu yaptıralı eskiye göre gayet iyi böyle sorun yaşayanları görünce korkuyorum acaba birşey olur mu diye ama başka doktora muayene de oldum bir sıkıntı falan görseler söylerlerdi

Merhaba canım ben Turgay bey e yaptırdım allah a şükür bir sorun olmadı memnunum şu an ama ilerde bir sorun çıkar mı bilmiyorum 1 yıl oldu yaptıralı eskiye göre gayet iyi böyle sorun yaşayanları görünce korkuyorum acaba birşey olur mu diye ama başka doktora muayene de oldum bir sıkıntı falan görseler söylerlerdi

X