Türbanlı olup canlı yayın yapmak...

Türban takıp canlı yayın yapmak ayıp bir şey mi?

• Evet ne işin var oraladarda.

OY: 25 73,5%
  • Hayır herkes eşit ve istediğini yapar

OY: 9 26,5%

• Ankete Katılan
    34
Nonolive ne?
Bir erkek için platform platform geziyor musunuz?
Şu canlı yayın işini de hiç anlamiyorum. Komik geliyor bana.
Bir meydanda ortalık yere çıkıp bağırıyorsanız gelen cevapları da goguslemeniz takmamaniz gerek.
Dikkat çekmek istemek bunu gerektirir.

Yaw bunjnla alakalı 2 kelime var bi benim mi aklıma o geliyooobi ben olmamalıyım

O uygulama ne ki canlı yayını ne için yapıyorlar milletin hiç işi gücü Yok mu anlamıyorum. Geçen komşu sosyal medya hesabınız var mı dedi Yok diyince şoka girdi ne var yani şoka girecek anlamıyorum herşeyin gerisinde kalmışız

Ne düşündüğümü söylemek istemiyorum.

Kendinizi böyle ortaya koyacaksanız, tepki çekmeye de hazırlıklı olun. Sadece bunu söylemek istedim.

Ama o zaman sokağa da çıkmamam gerekmez mi ha sokağa çıkmışım insanlar görmüş ha uygulama kullanmışım sokaktaki insanlar.
Aynı şey değil sokağa çıkmak sosyal hayatın bi parçasıdır. Bi insanın türban takması onu erkeklerin olduğu bi ortamda çalışmaktan veya bi erkek arkadaşıyla vakit geçirmekten illa ki alıkoymaz çünkü dediğim gibi bunlar sosyal hayatın parçaları ve insan da sosyal bi hayvandır. Ama canlı yayın açmak?? Bu sosyal yaşantının bi parçası olmaktan çok uzak yapay bi iletişim kanalı

eğer türbanlıysan ki ben bu türban kelimesini hiç sevmem..yani tesettürlüysen kendini yabancı bakışlardan muhafaza etmek korumak yanlızca eşine yada helaline has kılmak istiyorsun demek oluyor.. her ne kadar günümüzde tesettürü bizzat tesettürlü kızlar hal ve hareketleriyle,tesettürsüz tesettürleriyle ayaklar altına almış olsa da...tesettür moda değil farzdır..velhasılı kelam saygım vardır her görüşe..neyse yıl 2017 olmuş ama Kuran hala aynı Kuran din hala aynı evrensel din..dini konu diye ban yermiyim bilmem ama hak bildiğini söylemekten çekinmemek gerek..umarım sevdiğin adam hakkında hayırlı olur hayırlı günler :)

Ama o zaman sokağa da çıkmamam gerekmez mi ha sokağa çıkmışım insanlar görmüş ha uygulama kullanmışım sokaktaki insanlar.
Islamiyet kadının sokağa cikmasini yasaklamaz zaten cicim.. Sen olayi yanlis anlamissin.. Ortaligi karistirmak icin açtığını dusunuyorum bu konuyu da
Simdi Islamiyete, tesetture, tesetturlulere olumsuz/kötü yorumlar da gelecek buyuk ihtimalle, herkesin fikri bir degil..
InsaAllah Mune hemen gelir de kapatır konunu..

Ben de haber spikeri kızcağız, canlı yayına filan çıkıyor da bizden fikir istiyor sandıydım. Hatta anket ne alaka filan dediydim. Hatta bu nasıl konu dediydim
Senin ne yaptığından kime ne.
Buraya konu açıyorsan, yanlış olduğunu düşündün, içine sinmedi. Arkana alacağın destekle kendini iyi hissetmeye çalışıyorsun derim.
Ama bir de şöyle birsey var. Birsey eğer yanlışsa tum dünya doğru dese ne olacak.
Bu konu kapanır belli ama kapanmadan bir iki soru sorayim.
Başındaki örtüyü neden takiyorsun? Yaptığın şeyin doğru olduğunu düşünüyorsan da buraya niye konu açıyorsun?

Nonolive canlı yayın uygulaması. Herkes yeteneklerini sunuyor şarkı söylüyor, yarışma düzenliyor ve buradan para kazanabiliyorsunuz. Yani öyle diğer çöpçatanlık uygulamaları gibi değil

Yani, bu mecrada yeteneklerinizi sunarak sizin gibi oraya takilan ve asik oldugunuzu belirttiginiz adami etkilemeye calisiyorsunuz. Dogru mu anladim?

Hiç bir kötü amacım yok siz nasıl görüyorsanız öyle yorum yapıyorsunuz ben sadece kadınların fikrini almak istemiştim. Amacım ne olabilir. Provokasyon yapsam burada yapmam zaten.

Ne yayini yapiyorsunuz anlamadim. Gercekten insanlarin ihtiyac duydugu bir bilgiyi mi paylisiyorsunuz, bekarim, guzelim arayistayim tarzi birsey mi?

Burada ki konunuzun amaci ne? Internette kansere care buldum diye paylasim yapsan bile olumsuz tepkiler olur zaten.
Provokasyon koktu hakkaten.

O zaman hiç bir şeyi konuşmaya gerek yok dünyadaki. Madem amaç susup kendi doğru bildiklerimizi yapmak. Belki de yanlış bir şey yapıyorum ve burada farklı düşüncüleri öğreneceğim ve fikrim değişecek.

Ya ben öğrenciyim ne provaskosyonu. Yaşadığım bir şeyi paylaşmak istedim insanlar saldırdı resmen burada. Ne kötü bir laf ettim kimseye ne de bir şey söyledim. Orada müzik yayını yapıyorum gelip dinleyenler oluyor radyo programı gibi zaten nesi kötü olabilir bunun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…