Tüplerin tıkanıklığı mı ?

kartalmavi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2022
52
38
35
Tüplerin tıkalı olduğunun belirtileri. Var mı kızlar çok üzülüyorum.geçen sene şubatta erken su gelmesi yüzünden kaybım oldu.hazirandan beri sağlıklıyım zannediyorum.Doktorum öyle dedi ama gebelik olmuyor .en son doktorum bir kaç ay daha deneyin yoksa film çekelim dedi .yaşayan var mı

Tüplerin tıkalı olduğunun belirtileri. Var mı kızlar çok üzülüyorum.geçen sene şubatta erken su gelmesi yüzünden kaybım oldu.hazirandan beri sağlıklıyım zannediyorum.Doktorum öyle dedi ama gebelik olmuyor .en son doktorum bir kaç ay daha deneyin yoksa film çekelim dedi .yaşayan var mı
Canım benim mesela hiç bir sağlık sıkıntım yok ama hamile kalamiyorum adetimede günü gününe gelir hiç sıkıntım yok doktor rahim filmi istedi bunun belirtisi olmaz dedi

Canım benim mesela hiç bir sağlık sıkıntım yok ama hamile kalamiyorum adetimede günü gününe gelir hiç sıkıntım yok doktor rahim filmi istedi bunun belirtisi olmaz dedi
Ben bugün başka bır doktora gıttım çatlatma yapalım dilersen yoksa adetim son günü filme bakarız dedı .Bir de bu yolu deneyelim inşaallah en kısa zamanda hayırlısıyla kolaylıkla gebe kalalım . ve sağlıkla kucağımıza alalım . İnşaallah

Ben düzenli adet olduğum bı donemde(32 günde bir olurum) bı keresinde 54 gün olmuştu ve bı turlu regli olmamıştım inanılmaz bı sol kasik sancım vardı dayanilmayacak duruma gelmişti idrar testi yapmıştım silik çizgi çıkınca bide bayrama denk gelince daha da bekledim bayram dönüşü kan verdim ve hamile değildim hemen kontrole gittim. Sıvı birikmesi sonucu tuplerimde tıkanıklık oluşmuş ve hatta o sıvı kendi kendine akmaya baslamis. Yoğun sulu bı akıntı baslamisti zaten o ara. Dokturum adet söktürücü verdi 1 hafta kullandım ve adet oldum bı daha da hiç tekrarlamadi. O bir hafta da cinsel birliktelik asla olmasın enfeksiyona çok açık şu an demişti. Ultroson kontrolü olduydaniz ve doktor herhangi bi tıkanıklık olsa söylerdi soylemediyse yoktur öyle bı durum. Çünkü sancı adet olamama ve sonrasında sızıntı gibi bı sıvı akışı olmuştu bende

Hiç bir belirtisi yok benim 2 tüpde kapalı çıktı adetim düzenli ağrım vs hiç birşeyim yoktu. Tüp bebege başladık

Benim tek tüpüm tıkalı, hsg çektirmeden öğrenemezsiniz. Belirti olmuyor

X