Aile Planlaması tupleri baglatmak mantiklimu ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mercandedee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2018
547
130
36
selam yurtdisindaym ucuncu cocuk doguacak. istemedgm bi bebkti. doktorla gorustum sezeryanla tupleri baglayabiliriz istermisib drdi. dusunucem dedim. baglatsn varmi ??

2.cocugumu dogurdumda tuplerımı baglattım. Memnunum 32 yasındayım. Ilkı 9.5 , ıkıncı 1.5 yasında suanda

selam yurtdisindaym ucuncu cocuk doguacak. istemedgm bi bebkti. doktorla gorustum sezeryanla tupleri baglayabiliriz istermisib drdi. dusunucem dedim. baglatsn varmi ??
Bağlatan tanıdıklarım var, başka çocuk asla düşünmüyorsunuz neden mantıksız olsun ki? Bir çok korunma şekline göre daha garanti ve daha sağlıklı

Evet. 3. çocuktan sonra bağlattım.

2.cocugumu dogurdumda tuplerımı baglattım. Memnunum 32 yasındayım. Ilkı 9.5 , ıkıncı 1.5 yasında suanda
Merhaba bende sizle aynı yaşıtım ve bende bağlatmak istiyorum ama çevreden yok çok kilo yapıyo yok adetten kesiyo tarzı şeyler duyuyorum sizce böyle birşeyin Aslı varmı kilo menepoz olma durumu varmı

Merhaba bende sizle aynı yaşıtım ve bende bağlatmak istiyorum ama çevreden yok çok kilo yapıyo yok adetten kesiyo tarzı şeyler duyuyorum sizce böyle birşeyin Aslı varmı kilo menepoz olma durumu varmı
Ben hıc boyle seyler duymadım . Yasamadımda doktorumda hıc bahsetmedı. Zayıfım ben sorun yok , cok memnunum. Emınım baglatsamasaydım sımdıye coktan kurtaj olmustum Korumuyor benı ertesı gun hapı vs. Daha once 2 kere korunurken hamıle kaldım

Aynı şeyi ben de düşünüyorum aslında çok mantıklı ama fani dünya başımıza ne geleceği belli olmuyor, ileride çocuğumun Allah korusun herhangi bir sağlık problemi olur da kardeşe ihtiyacı olursa diye çekiniyorum.

hadi ya hap dusunmuyorm duzenli alamam. igne dusunuyorm bide kondom.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…