Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

Aynen canım burada yaparız gün

test yaptım bu sabah, regl belirtilerim var ama şeytan dürttü yaptım negatif
ee bugünkü menünüzde ne var kızlar?
bende kurufasulye ızgara

Son düzenleme:
Diğer topikte geyik çok oluyor diye bana buraya konu açtıran eyyyy ortada bırakıcı kimseler kapattırcam konuyu işte diğer topiktede geyik yaptırmayacam intikamım acı olacak

Diğer topikte geyik çok oluyor diye bana buraya konu açtıran eyyyy ortada bırakıcı kimseler kapattırcam konuyu işte diğer topiktede geyik yaptırmayacam intikamım acı olacak

Haklısın canim benim ama buaralar telasımız farkli

Latife yapıyorum canım nerede isterseniz orada takılırız..
Ne telaşınız var:26:

bende kurufasulye ızgara

kurufasulye ızgara mı
bende de makarna pilav
bu arada regl belirtisiyle hamişlk belirtisi aynı biliosun
deneyimlerimizle tecrube etmedik ama deneyenlerle bilgi edindik
bu sebeple regl olana kdr umut var ok

ben kendi çapımda geyiksel bişeyler paylaşıorumda kimse ilgilenmiyoooo
kimse yazmıyo bende oynamıyorum küstüm işte

Ben elimden geldiğince katılmaya çalışıyorum hepiniz benim bebeklerimsiniz

piştt naptın izledin mi filmi sen bakim merak ettim:44:
ay yok ya izleyemedim, alt yazılısını bulmuştum atam açıyodum kocam geldi, dışardaydı da; ve o alt yazılı film izlemez.... du bakıyım dedi pc yi alınca da oyun oynamaya başladı ama yarın izliycem.... o çalışıyo, öğleden sonra yayılırken izliycem....

hımm tamam canım bakalım yarın öğleden sonra yayılıp izlerken yanına mendil almayı ihmal etme
bende türkçe dublaj filmleri sevmiyorum altyazı daha bi güzel geliyo daha keyiflli geliyo niyeyse

Kızlar çok şükür bugün rahim dikişi olayında atlattım o kadar stres boşa yapmışım ama o ameliyat pozisyonuna girmek yıpratıyor insanı gene de şükürler olsun ki atlattım hayırlısıyla artık çıkış kapılarını kapadık inş. çıkmaya yeltenmez totişlerim 😀😀

Allah de ötesini bırak...

Ha öteki tarafta takılmaya devam yani

canın nasıl isterse şekerim...

bende kurufasulye ızgara

sanırım bugünde ızgara var

illa başınızda durcam yaneee..
ben kapıdan çıkıyorum siz hoooppp bacadan sonra kimsesiz ıssız bir geyik muhabbeti olmuyor paylaştıklarında arada kaybolup gidiyor..
çaresini bulmak lazım olmuyor böyle

evettttt paylaştııgm resimlerin tam ekran boyutunda olmasını istiyorum editörümm
itiraz ediyorum sayın hakim gibi oldu
valla bende bıraktım bu geyik işlerini artık kendim okuyup kendim gülüyorum
nede olsa buraya koyunca gülen de yok
küstüm iştee küstümmm

veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee geldimmmmmmmmmmmmm hayırlı uğurlu olsunnnnn bol geyikli olsunnn

ilk koydukların vardı ya hani ben bunları biliyordum dediklerin heh işte onlara gülmedin sadece diğerleri şahaneydi görmemişim
sizin sürrealist halleriniz demek bu kadarmış elit değil varoş takılcanız demek neyse artık

veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee geldimmmmmmmmmmmmm hayırlı uğurlu olsunnnnn bol geyikli olsunnn

hoşgeldin canım lakin kızlar bir kaç gün takıldılar buraya bende yoktum bir iki gün baktım uğrayan olmamış pek..
heveslerini aldılar zannımca

alışamamışlardır gelirler canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…