Tüp mide ameliyatı serüvenim

merhaba canım bende 20temmuzda ameliyat oldum belki çok fazla olmadığı için senelerdir diyetlerle uğraşıyorum 140 dan 70 e düştüm kendim sonra 90 oldum senelerce veremedim ve 170 boyum 90 la ameliyata girdim. Herkes ne gerek var çok kilon yok dedi ama midem çok genişti ve senelerdir yorulmuştum artık. Ameliyat sürecinin doktorla alakalı oldugunu düşünüyorum ben de senin gibi çok arştırdım oldugum özel hastanede 2 doktor var mesela diğer doktora olanlar ameliyattan sonra çok kusma sancı cekiyor yatıyor baya 2 3 gün. ben cıktıktan sonra bi kusma yaşaadım 2 3 defa sonra gaz sancısı yaşadım ama 4. saate ayağa kalktım artık dedim hemşireye ben ölüyorum galiba ağrıdan ameliyatta mideye rahat ulaşabilmek için karnını gazla şişiriyorlarmış. o yüzden ameliyattan sonra gaz sancısı oluyormuş. Kalk yürü gazı at dedi ayaklandım biraz dinlene dinlene yürüdüm gazımı attım. Çok şükür aynı gün ayaktaydım akşamına ağrım sızım yoktu suyumu içiyordum yudum yudum ertesi gün çorba verdiler tatsız tutsuz bişey ama yiyemiyorsun tabi. cumartesi sabah 11 de ameliyat oldum pazartesi sabah taburcu oldum. Kendisi de bana her doktorun ameliyat sistemi farklı dedi mesela ben hastaneden cıkarken kaçak testi yapmadı sorduğumda ben senin testini sen baygınken işlem bitince ameliyatta yaptım zaten dedi. Herkes protein tozu vs kullanmıs coğunlukla benimki vermedi hem ekonomik olarak pahalı hemde doğal alamayanlara tavsiye ediyoruz sen süt kefir yoğurt kullanabiliyorsun dedi. Öyle yani canım öyle yada böyle umarım hepimiz Aldığımız riske değer ve istediğimiz bedenlere kavuşuruz bende ortalama 58 gün falan oldu 15 16 kg verdim bende biraz yavaş veriyorum ama önemli olan vermek

Güzel atlatmışsın sevindim İstanbul da mı oldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…