tüp bebekten negatif sonuç alanlar...

Evet benimde olmuştu

Bende bugün 3. Tüp bebek denememden olumsuz sonuç aldım ilk tahlilimde b hcg 14.34 çıktı. Ümitle birlikte endişeli bir bekleyiş başladı iki gün sonra tekrar testimi yeniledim bugün ve malesef 3.74 düşmüş değerim kimyasal gebelik. 2 yıllık evliyim Bu iki yılda iki normal yolla hamilelik ikiside düşükle sonuçlandı 3 de başarısız tüp bebek. İki dondurulmuş emriyom var yeniden deneyeceğiz elbet ama süreç çok yordu beni hsg filmi genetik testler vb hepsi araştırıldı. İlaçları kestik şimdi adet olmayı bekliyorum dr um ne diyecek nasıl bir süreç beni bekliyor kafam çok karışık kabul edelim olmuyor diyelim herşeyi bırakalım diyorum etrafımdakiler hiç hoşlanmayacak bu fikirden tabi. Kan sulandırıcılar progestan hem jel hem iğne vücudum morluklarla dolu olumlu sonucu almak tüm bu acıları unuttururdu lakin nasip olmadı. Sabır ve duadan başla çare yok galiba. Rabbim yüklenemeyeceğimiz dert vermesin. Yazmak iç dökmek iyi geliyor, bunları yaşayanlar ancak anlayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…