Tüp bebekte transfer günü sizce hangisi olmalı

Tüp bebekte transfer günü sizce hangisi olmalı

• 3

• 5

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Ben hiç 2.gün arandığını duymadım 1., 3. Ve 5. Gün ararlar embriyo bilgisi vermek için genelde. Merkeziniz bu konuda yeterince bilgi vermemiş sanırım size. Onun haricinde ben kendi hikayemi anlatayım temmuz ayında ilk opumu oldum 3 folikülden sadece 1 tane büyüdü ve toplandı. 3. Gün aradıklarında geriden geliyo dedi embriyolog 5. Günü bekleyeceğiz dedi ben de neden riske atıyoruz dedim zaten 1 tane diye, ilk tedaviniz eğer bu 5.güne gitmezse diğerinde 3. Gün denenir zaten 1. Kalite değil dedi. Ama 5. Gün ilerlemiş ve 3bb olarak donduruldu bu ay tekrar toplandı havuz yöntemiyle yedekte de bulunsun diye. Bu ay 8 tane olgun yumurtam çıktı ve hepsi döllendi bugün arayıp 3ünün 1. Kalite olduğu 5inin geriden geldiği söylendi.cumartesi 5. Gün bakalım kaç tanesi gidecek. Yani demem o ki korkmayın, 5.güne gideceği varsa gider orta kalitelerden de. Stres yapmayın, nasibinizde varsa gelecek yavrunuz size

2.gun arama sebepleri 3. Gün cagiracak olurlarsa haber vermek icindi neyse nasipte böylesi varmış yapacak birşey yok. Allah'tan ümit kesilmez kısmette varsa olur.

2.gun arama sebepleri 3. Gün cagiracak olurlarsa haber vermek icindi neyse nasipte böylesi varmış yapacak birşey yok. Allah'tan ümit kesilmez kısmette varsa olur.
Şehir dışında olduğunuz için yani anladım, dediğim gibi bozmayın moralinizi. Genelde 5.güne gidebiliyosa gitsin daha sağlıklıdır kanısı var. İnancınızı kaybetmeyin. İnşallah güzel haberlerinizi bekliyorum

Çok sağolun karşılıklı guzel haberler alırız inşallah cumartesi transfer olacak mısınız yoksa donduracak mısınız?

Canim soyle bir durum var..2.3. Gunden zaten bir embriyonun kalitesi belli oluyor...eger iyi kalitedeyse embriyolar 3. Gun transferi olabilir..ama risk var tabi..5. Gune gidip gitmeyecgini bilmeden..ama 2. Kalite embriyolarin varsa...5. Gune beklemen en mantiklisi..ben 2 kere 3. Gun 2. Kalite transferi oldum bana sorulmamisti bile..gel transfer etcez dediler..suandaki doktorum asla 3. Gun embriyo transferi yapmiyo mesela..ben deki hasarlari ise sacma sapan 10 gun transfer sonrasi olacakmi diye bekledim..o bhcg sonuclari ayri bi yikim..en azindan..allah korusun..5. Gune gitmesse en azindan ne transfer surecini yasiyosun nede sonrasindaki bekleme surecini..bence cok iyi yaomissin..cunki yuzde 40 vermisler..kaliteli embriyolar zaten kalicak 5. Gune..hakkinda hayiisi olsun..insallah kalitrli 5. Gune giden embriyolarin olur..

Mesajın için çok teşekkür ederim içimi rahatlattin Allah razı olsun İnşallah dediğin gibi olur Rabbim yardımcımız olsun. Sende en kısa zamanda meleğine kavuşursun insallah

Bunu doktorunuz bilir. Kisiye ozel belirlenir. Dollenme blastokist olusmasi hersey goz onune alinir. Kiminde 3. Gun dollenme saglanir. Kiminde 5 kiminde 6. Benim mesela 6.gun donduruldu tek-yumurtam olusmustu.. 2 ay sonra transfer oldum. Suan hamileyim. 4 ay bitti.doktorunuza guvenin. Sizin icin en iyisini o bilir.

Doktoruma güveniyorum güvendiğim için o klinikteyim çok şükür ama şartlar el vermedi gidemedim başka şehirde olduğum için.

H

Hadi gözün aydın arkadaşım...bak ne güzel olmuş 5.gün tranfsferi olmuş..herşeyde vardır bir hayır diye boşuna dememişler..inşallah eşin izin alamadı diye şükredersiniz :))
Allah razı olsun çok sağol canım aynen öyle oldu bakalım pozitifi de görüruz inşallah

Canım bence genelleme olmamalı beni hastaneden aradılar 3.gün transfer edicez diye bende neden 5. Gün değil dedim o zamana gitmez dedi 3. Gün transfer oldu çok şükür kızım 9 aylık kalitede 1. Kalite değildi ben şey duymuştum 5. Güne gitmiyorsa transfer yapılır anne rahmi daha güvenli olacağı için daha iyi yaşar diye yani 5. Güne dışarda ulaşamayabilir ama transfer sonrası tutabilir çünkü 3. Gün embriyosu ile çok fazla hamile kalan var doktorun 3. Gün transfer etmiyormuş ama o onun tercihi bence hepsi öyle düşünmüyodur inşallah hayırlı sağlıklı bebeğine kavuşursun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…