Tüp bebekte transfer günü sizce hangisi olmalı

Tüp bebekte transfer günü sizce hangisi olmalı

• 3

• 5

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Nurlana14

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2018
1.508
1.166
32
Sevgili hanımlar tüp bebek tedavisi görüyorum 9 yumurtadan 7 si döllendi bugün 3.gün klinikten çağırdılar eşim çalıştığı için gidemedik 5.gune kalsın dedim ama içim içimi yiyor yanlış mı yaptım embriyolardan biri iyi kalitede diğer 6 si orta kalitedeymis 5.gune gidebilme şansları %40 dedi kliniktekiler sizce hata mı ettim gitmemekle, embriyolar 5.güne ulaşabilir mi? Böyle bir durum yaşayıp 5.gune ulaşabilen oldu mu lütfen cevap yazın?

kac gunluk embrıyoysa rahmın de o kadar gunluk oluyor dıye bılıyorm ben. neden doktorunuzu aramıyorsunuz?

Kıyametten ite yol yok tüp bebek yapan arkadaşlar gelir birazdan yazarlar

Benim 10 tane orta kalite embriyom 5.günü beklediğimiz için çöp oldu. 1.kalite deseniz belki tamam ama bu embriyoların en azından yarısının 5.güne çıkmayacağını bilin. İmkan varsa napın edin gidin derim

Peki eğer size transfer edilseydi tutar miydi acaba? İlla gelin falan demişler miydi 3.gun icin?

Peki eğer size transfer edilseydi tutar miydi acaba? İlla gelin falan demişler miydi 3.gun icin?
Tutar mıydı orasını Allah bilir. Benim embriyom çoktu, 1.kalite olanları riske etmeyip orta kalite olanları 5.güne götürmeye çalışmıştı doktor. Hiçbiri de gitmedi. Ben 4-5 tanesi gider sanmıştım, şok oldu benim için.

Peki 1.kalite olan kaldı mı? Çok üzüldüm senin adına bu vakitten sonra nasip devreye giriyor artık şuan yola çıksam bile ancak 6 da 6 buçukta orda oluyorum o zamana klinik kapanıyor.

Peki 1.kalite olan kaldı mı? Çok üzüldüm senin adına bu vakitten sonra nasip devreye giriyor artık şuan yola çıksam bile ancak 6 da 6 buçukta orda oluyorum o zamana klinik kapanıyor.
Evet var 8 tane dondurulmuşum. İmkan yoksa da nasip de boşver. İnşallah 5.güne en az kayıpla ulaşırsın.

Bu karar hastaya sorulmamali ne olursa olsun. Az çok gelişim gözleniyor hucrelerin bölünmesi belli oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…