Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Cok üzüldüm hatırladıgım kadarıyla pgtli embriyoydu yani bebek sağlıklı olması gerekmez miydi

Gecmis olsun bişey olmamıştır inşallah

Reactions: 9ay
Allah razı olsun. İnşallah

Aa gercekten mi o zaman 14üne alayım cok sağol iyi ki söyledin sence kalp atışı duyar mıyım? 7+1 olacagım insallah o gün
Bence duyarsın Allah'ın izniyle. Ben de prş veya cuma gideceğim kalp atışı için galiba. İşe göre ayarlayacağım. Cuma gitsem 6+5 oluyorum,, inşallah pıt pıtları duyarız. Bu da çok stresli önemli bir aşama. Hakkımızda hayırlısı olsun

Canım çok geçmiş olsun. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Farklı bir doktora daha mı görünsen? Bazen geç gelişiyor, sonradan kalp atışı oluyor vs. Allah bilir en iyisini

Canım çok geçmiş olsun. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. Farklı bir doktora daha mı görünsen? Bazen geç gelişiyor, sonradan kalp atışı oluyor vs. Allah bilir en iyisini
Evet cnm ama doktoruma ben çok güveniyorum, zaten o da bana farklı bi doktora da görünmemi istedi çok umudum yok ama salı günü farklı bi doktorada daha görüneceğim bakalım nasıl olacak.

Çok geçmiş olsun canım çok zor bir durum demek ki sağlıklı değilmiş. Benim de keselerden birisi aynen öyle kaldı. Bebek gelişmedi. Yapacak bir şey yok. Hayırlısı buymuş. İnşallah bir dahakine sağlıkla kucağına alırsın

Bugün kasıklarım çok ağrıyor kızlar ya. Kızım da karnına yatıp uyuyacağım diye tutturdu. Bebek olduğunu bilmiyor ama nedense ona çok cazip geldi. Olmaz karnım acıyor gel yan yana yatalım falan dedim ama şimdi ben nerede yatacağım diye ağlıyor. O şekilde 3-4 kere uyuttum. 11 kilonun karnıma yatması bence uygun değil

Günaydın kızlar herkesin mutlu haberler alacağı bir gün olsun
Dünden beri vajinamda ara ara sızlama ara arada ağrı oluyo bugünde aynı durum mevcut rahim büyümesinden kaynaklı mı oluyo acaba bileniniz var mı yada aynı durumu yaşayanınız

Evet canım normal bunlar. Dayanılmaz nir sancı hissedersen yine de doktora görün. Ama sızı, ani küçük kramplar bs normal bende de oluyor

Merhaba kizlar nasil gidiyor hamilelik bebisler nasilll biz iyiyiz karnimiz iyice buyumeye basladi artik biz burdayizz huhuuu diyolar resmen
Maşallah üçünüze de gebeliğin ilk dönemleri malum bulantı kusmalar düşen tansiyonlar halsizlikler çok sevimli bi dönem olduğu söylenemez ama bunların olması içerdeki misafirlerin iyi olduğu anlamına geldiği için mutluyuz tabiki. İkiz olduğu için karnının erken belirmesi normal içerde taht kavgası başlamıştır

Aynen canim artik hareketlerini bekliyorum hayirlisiyla ben hic bulanti filan uzun donem gecirmedim.cok rahat bi gebelik gecirdim bu zamna kadar masallahhh banaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…