Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Bana da kalp atışından sonra bıraktırdı ama insan ilaçları bırakınca tedirgin oluyo bişey olur mu diye
Evet canm ama ben biraz araştırmıştım o ilacı bebek için zararlı bi ilaç aslında. Yani hamilelikte kullanılmaması gereken bi ilaç. Ama tüp bebekte bütün dr.lar veriyor. O yüzden dr bırakabilirsin diyince hiç bişey demedim.

Kizlar benim bu sabah cok az kanama oldu. Bizde en yakindaki hastaneye gittik. Acildeki kadin dogum uzmani ultrasonla bakti kese duruyor bir sorun yok dedi. Proluton depot igne yapildi. Clexane ve crinone devam et ama coraspini icme bence yinede tup bebek doktoruna sor dedi. Ancak tup bebek doktoruma ulasamam ki bayramda ben ne yapayım simdi? Bu arada kan bir defa az geldi ve kesildi. 5+4 hamileyim.

Kizlar benim bu sabah cok az kanama oldu. Bizde en yakindaki hastaneye gittik. Acildeki kadin dogum uzmani ultrasonla bakti kese duruyor bir sorun yok dedi. Proluton depot igne yapildi. Clexane ve crinone devam et ama coraspini icme bence yinede tup bebek doktoruna sor dedi. Ancak tup bebek doktoruma ulasamam ki bayramda ben ne yapayım simdi? Bu arada kan bir defa az geldi ve kesildi. 5+4 hamileyim.
Doktorunun ozel numarasi yokmu genelde ozel numaralarini veriyorlar merak etme bisey yoktur lekelenme gibi bisey olmustur hayirlisiyla dikkat et kalkmamaya calis dinlen bi süre gezmemeye calis

Arkadaşlar selam. Herkesin bayramı mübarek olsun. Sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Ben neredeyse 2 aylık hamile olacağım hala göğüs hassasiyeti ve yorgunluk dışında bir belirti yok. Bayram sebebiyle doktora da gidemedim. En son 5. haftada keseyi gördük. Bir şeyler ters gitse belirti olurdu herhalde di mi?

Günaydınlar kızlar ay sabah adet sancısı ile uyandım korkudan lavaboya gidemedim şimdi gittim bişey yok şükür normal mi acaba:110:

Şimdi nasılsın canım? Estrofemi keseyi görünce bıraktırdı doktorum bana.

Arkadaşlar selam. Herkesin bayramı mübarek olsun. Sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Ben neredeyse 2 aylık hamile olacağım hala göğüs hassasiyeti ve yorgunluk dışında bir belirti yok. Bayram sebebiyle doktora da gidemedim. En son 5. haftada keseyi gördük. Bir şeyler ters gitse belirti olurdu herhalde di mi?

Şimdi nasılsın canım? Estrofemi keseyi görünce bıraktırdı doktorum bana.
İyiyim canım sanırım adet döngüm ondan olabilir . Senin iyi benim de halen belirtim yok 8+3 günlüğüz ne göğüs hassasiyeti ne başka bişey ara ara bulantı dışında :)
Eşim diyor sen kaşınıyorsun hayat sana zindan olsun istiyorsun diyo belirtm yok diyince:)))

Kizlar beni korkkuttular ama benim haberim olmadigi icin baya korktum arastirdim ama pek bisey bulamadim simdi hamile oldugumuz icin kurban eti kesmek sakıncalimi ama her kalktigimda elimi hep devamli.guzelce yikadim hic yuzume etrafima filan surmedim ellerimi :KK43: bana bisey diyin cok korktum

Kizlar beni korkkuttular ama benim haberim olmadigi icin baya korktum arastirdim ama pek bisey bulamadim simdi hamile oldugumuz icin kurban eti kesmek sakıncalimi ama her kalktigimda elimi hep devamli.guzelce yikadim hic yuzume etrafima filan surmedim ellerimi :KK43: bana bisey diyin cok korktum
Niye canım ne Alaka ben bilmiyorum böyle bişeyi ne oluyormuş ki

Kalp sesini duyduktan sonra test yapan arkadaşlar tsh tsh3 değerleriniz nasıl çıktı önemli bi değermiş ben bilmiyordum bazı yerlerde okudum 2'nin üstünde hamilelikte iyi değilmiş diye de sizin nasıl diye merak ettim benim tsh 2.194

Yok iyi degilmis hamileler ellemezmis iz cikarmis korktum
İz çıkmaz da çiğ etten toksoplazma geçme riski vardır o da eğer daha önce geçirmediysen hamilelikte çok tehlikeli. Bebek görme ve duyma özürlü doğabilir yada ilk 3 ayda düşük olabilir Allah korusun.

Kalp sesini duyduktan sonra test yapan arkadaşlar tsh tsh3 değerleriniz nasıl çıktı önemli bi değermiş ben bilmiyordum bazı yerlerde okudum 2'nin üstünde hamilelikte iyi değilmiş diye de sizin nasıl diye merak ettim benim tsh 2.194
Bakmadılar buna ama hamile kalmak için 2’nin altında olması gerekiyor. Kaldığına göre bence artık sorun yoktur :) ama doktoruna sor canım

İyiyim canım sanırım adet döngüm ondan olabilir . Senin iyi benim de halen belirtim yok 8+3 günlüğüz ne göğüs hassasiyeti ne başka bişey ara ara bulantı dışında :)
Eşim diyor sen kaşınıyorsun hayat sana zindan olsun istiyorsun diyo belirtm yok diyince:)))
Bulantı zaten en bilinen hamilelik belirtisi başka bir şeye gerek yok :)

Toksoplazmaya herkes çok dikkat etmeli. İyi yıkanmamış yeşillik, kedi dışkısı ve çiğ etten bulaşabilir. Hamilelikte geçirirseniz bebeği almayı bile önerebilirler.

Toksoplazmaya herkes çok dikkat etmeli. İyi yıkanmamış yeşillik, kedi dışkısı ve çiğ etten bulaşabilir. Hamilelikte geçirirseniz bebeği almayı bile önerebilirler.
Bizde kuş var :KK43: biyere birine vermeye kıyamıyorum. Bakımını tamamen eşime devrettim. Kuş un olduğu odada fazla bulunmuyorum. Kontrole gittiğimde dr soracam.
Eşimle evleneceğimiz zaman 10 günlüğüne arkadaşa bırakmıştık, hiçbişey yememiş bütün tüyleri dökülmüş.eve getirdiğimizde kendine geldi , kıyamıyom depresyona giriyor ne yapayım ben bu kuşu :KK43:

X