Tüp Bebekle hamile kalanlar ! Doğuma kadar burdayız :)

Kaçıncı denemede hamile kaldınız ?

• 1.

OY: 55 50,0%
  • 2.

OY: 20 18,2%
  • 3.

OY: 16 14,5%
  • 4.

OY: 9 8,2%
  • 5.

OY: 3 2,7%
  • 6.

OY: 0 0,0%
  • 7 ve üstü

OY: 7 6,4%

• Ankete Katılan
    110
Bende cok rahat gecirdim canim merak etme Allahin izniyle bisey olmaz :) hatta goguslerim benim transferden sonra 3 4 gun agri aci cektm sonra hic bir belirtim olmadi hafif agrilar oldu ama o kdr tam belirtiler yasamadm :)
İnşallah canım bakalım bayramdan sonra pazartesi ultrason var.

Kızlar 9 günlük tatil bana ilaç gibi geldi, yine bulantım oluyor ama normaldeki kadar değil. Çünkü evde olduğumdan arada bişeyler yiyip bulanmaya fırsat vermiyorum.dünden beri bişeyler yiyorum az az, ama yine normal insan gibi yiyemiyorum , çok açım :) bayram bitip işe döndüğümde 10.haftaya gircem inşallah bulantılarım azalmış olur

Reactions: 9ay
Ah bende transferden beri evdeyim ne yapacam başlayınca bilmiyorum iznim ve rapor hakkım az kaldı başlamak zorunda kalacam işim ve evim arası 40 dakikalık bi yol doktor sıkıntı olmaz dedi ama insan yine de tedirgin oluyo

Ayyy ne güzelmiş :) ama insan uzaklaşınca soğuyor işten :) tatile çok kolay alışılıyor :)
40 dk gidip gelmek sıkıntı değil de bulantın olursa çekilmez inşallah senin benim kadar olmaz bulantın, benim tek duam 9 gün sonra az da olsa bulantımın azalması, yoksa dayanamayıp izin alacam

İznim az kaldı sonraki durumlar için 10 gün bırakayım diyorum. Sene devredene kadar 4 ay var ne olur ne olmaz diye.
Geçen doktora kontrole gidince bulantım oldu bende umuyorum 9 güne bişey kalmaz. Aslında gitmesini de istemiyorum bulantımın tek belirtim o Elimde olsa hergün ultrasona girerim derken ciddiydim :))))

Merhaba arkadaslar ben dun 5+0 idim ve keseyi gorduk ancak ici gorunmedi bu normal mi ?
7+ 0'da kalp atisi icin gidecegiz, o zaman kalp atisini duyariz insallah değil mi ?

Reactions: 9ay
Günaydınlar kızlar ay sabah adet sancısı ile uyandım korkudan lavaboya gidemedim şimdi gittim bişey yok şükür normal mi acaba

Kız manyak mısın :) hergün ultrasonda ne yapacan. Ben dersen dr seyrek çağırsa da az gitsem diyom , malum son 5-6 ayımız hastanelerde geçti. Rutine dönsek de dr ayda bir çağırsa diyorum :))
Aynen daha 4 ay var devretmeye :) ben de kasıyom iyice seneye kalsın iznim diye :) Allahım zaman biraz hızlı aksa :) şöyle 6 aylık falan olsak ama hiç ağrı sızı bulantı olmayacak sadece o anın güzelliğini yaşayacaz :) öyle bi dönem var mı ki hamilelikte :)

Günaydınlar kızlar ay sabah adet sancısı ile uyandım korkudan lavaboya gidemedim şimdi gittim bişey yok şükür normal mi acaba
Bende de geçenlerde oldu ödüm koptu , allahtan uzun sürmedi, tedavilere başlamadan önceki normal adet döngü takvimim vardı vücudun doğal döngüsü. Oraya baktım meğerse vücudum yumurtlama dönemiymiş :) yazık yumurtlayacam sandı ağrıdı ama kısa sürdü sonra geçti. Vücut kendi döngüsünü unutmuyor

Merhaba arkadaslar ben dun 5+0 idim ve keseyi gorduk ancak ici gorunmedi bu normal mi ?
7+ 0'da kalp atisi icin gidecegiz, o zaman kalp atisini duyariz insallah değil mi ?
Merhaba ben de 5 te keseyi gördüm, 7 de kalp atışı.
Kese görmeye gittiğimizde hiç içi miçi demedi dr ben de bilmediğim için sorgulamadım. Keseyi gördük güzel dedi dr ben de tamam dedim döndüm eve :)

O kadar gittik Bebişler için de gidelim azıcık :)))
İnşallah rabbim o günleri göstersin bize sağlıcakla çok aminnn

Ama ödüm koptu sabah 6 gibiydi uyumaya çalıştım hemen ta 11 kadar gitmedim lavaboya benim de adet zamanım sanırım ondan öyle olmuştu diye umut ediyorum

Bende nette okuduklarim kadariyla ici dolu mu bos mu diye sordum. Doktor o henüz gorunmez cok kucuk ama durdugu yer ve sekli gayet guzel dedi. 1 eylule kalp atisi icin randevu verdi insallah o gunde guzel haberler aliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…