TÜP BEBEK

benimhikayem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2024
23
14
28
Merhaba bugün yumurtalarım toplandı 5-6 eylül reglden sonra kontrolden transfer günü belli olacak belki ekimdeki adetten sonra olabilirmiş zaman hızlı geçsin istiyorum siz ne durumdasınız çok heyecanlıyım neler yer içersiniz daha önce yaptıranlar da bilgi verebilir mi

Merhaba bugün yumurtalarım toplandı 5-6 eylül reglden sonra kontrolden transfer günü belli olacak belki ekimdeki adetten sonra olabilirmiş zaman hızlı geçsin istiyorum siz ne durumdasınız çok heyecanlıyım neler yer içersiniz daha önce yaptıranlar da bilgi verebilir mi
Bol bol yuruyun kendinize vakit ayirin saglikli beslenin balik yagi kullanin transfere motive olmus olarak girin. Transfer doneminde avakado ve her gun mutlaka yumurta yiyin . Onun disinda yemeyle icmeyle cok alakali oldugunu dusunmuyorum kafaniz rahat olsun . Düşünün ki ekim ayinda hamile kalicaksiniz ve kendinizi cogu seyden kısıtlayacaksiniz. Gezin eglenin. Dogum olucak ve anne olacaksınız bu kendinizle basbasa kaldiginiz son donem anne olacaginiza inanin siz inanirsaniz dua ve tevekkul ile olur insaAllah.

benimde 6 eylül gibi adetim başlayacak opu olacagım Allah emeklerini boşa çıkarmasın inş

Siz tedavi yaptırdınız mı ben yumurtalar alınana kadar avokado yumurta yedim şimdide devam ederim gebelikte de diye düşünüyorum çok teşekkürler mesajınız iyi geldi🙏🏼❤️🌸

Kaç tane yumurta toplandı canım hayırlı olsun inşallah güzel.haberler alırsın 🥰

Aynı tarihler benimde yaklasik

İyi yapılan sporun çok faydası oluyor ve güzel dengeli beslenme gün içinde süt yumurta sebze meyve et çiğ kuruyemişler ve ben bir gram bile tatlı yemedim meyvelerden aldım tatlı ihtiyacımı şeker direnci baş düşman çünkü bu dönemde bir de kilo

İyi yapılan sporun çok faydası oluyor ve güzel dengeli beslenme gün içinde süt yumurta sebze meyve et çiğ kuruyemişler ve ben bir gram bile tatlı yemedim meyvelerden aldım tatlı ihtiyacımı şeker direnci baş düşman çünkü bu dönemde bir de kilo
Bugün cok ağrım var ama yarın yürüyüşlere başlıyorum karnım cok şiş sanki doğum yapmışım gibi :KK43:

Siz tedavi yaptırdınız mı ben yumurtalar alınana kadar avokado yumurta yedim şimdide devam ederim gebelikte de diye düşünüyorum çok teşekkürler mesajınız iyi geldi🙏🏼❤️🌸
Ben 14 sene sonra kavustum yavruma Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin herkesin yuvasini şenlendirsin 🩷 bende tup bebek tedavisiyle anne oldum darisi basiniza isteyen kardeslerime herkese nasip etsin Rabbim bu guzel duyguyu..

Ben 14 sene sonra kavustum yavruma Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin herkesin yuvasini şenlendirsin 🩷 bende tup bebek tedavisiyle anne oldum darisi basiniza isteyen kardeslerime herkese nasip etsin Rabbim bu guzel duyguyu..

Bu arada embriyonuz oluştumu bilgi verdilermi ?
ALLAH sağlıkla büyümeyi nasip etsin 14 yumurtadan 8i olgunmuş 6sı döllenmiş iyi mi sizce benim ilk denemem eşimde azospermi vardı :KK43:

X