Tüp bebek yolunda ilerleyen anne adayları

Canimmm ben o doktoru çok görüyorum ya Instagram da.
Nasıl.memnun.musun?
Birde fiyat ne orda? Raporlu ve raporsuz
Çok memnunum. İşinde çok iyi bir doktor. Ben rapor alıp gittim fakat malesef raporlu hasta bakmıyor yine de vazgeçmedik devam ettik. fiyatları benim rahim dinlendirme yaptı onunla beraber 21.000,00 TL + ilaçlar var birde dondurtacağız yumurtalarımızı o da 3.750,00 TL tutacak. Başka yerdeki fiyatları hiç araştırmadık. Zaten 3 seneden para biriktiriyoruz elimde ne var ne yok feda olsun yeter ki gelsin sağlıkla bebişimiz.

evet benımde doktorum koç unv. Barış ata bende memnumun ama bakalım tup bebekde ne olur ne dusunurum,
bızde ıkı yıldır para bırıktırıyoruz keske hemen olsa suan gıder yaptırırım bıraz korkuyorum sanırım süreçten bılmıyorum.
iş yerınden ızın alma vs durumları benı geriyor.
yumurta toplama vs takıp sızde kac gun surdu ? artık yıllık ızıne cıkıcam o süreçte bende.
transfer oldunuzmu

Şimdi şöyle önce ön görüşmeye gittim 11 mart o gün muayene oldum cuma günüydü izin aldım. Fakat bu ön görüşmeyi haftasonu da yapabilirsiniz. Adetimin 2. günü gel dedi o da 19 mart cumartesiye denk geldi şansıma gittim. İlaçlara başladık yani iğnelere 2 tane göbekten iğne verdi. 5 gün vuruldum tekrar gittim kontrole yine izin aldım çarşambaya denk geldi. pazartesiye kadar tekrar iğne devam ve çatlatmama iğnesi eklendi. Sonra pazartesi karar verdi perşembe yani 31 martta yumurtalarım toplandı. Şuan rahim dinlendirme yaptım embriyolarım sağlıklı çok şükür şimdi sıra transfere karar vermede adetimin 2. günü gideceğim henüz belli değil ne zaman transfer olacağı canım.

Bu arada korkuyorum demişsin korkma. Derdi veren Allahım dermanını da veriyor. Hiç birşey yok bak yumurtamı toplarken uyuttular ruhum duymadı sakın korkma süreç biraz yorucu ama sonu hayırlı Papatyamveben-Mavi

Eklentiler

• 1649058043219.png
    406 bayt · Görüntüleme: 8
A

Amin canım inşallah.ben o kadar ödemedim.12000 civarıdır dondurma hariç .

anladım canım, cok zor mu yumurta toplama sonrasında dınlendın mı ?
ınsallah sonucun cok guzel olsun

cok sagol canım benımmm

cok haklısın, ben surecten korkuyorum bıraz aslında o da bılmedıgım ıcın, ınsallah nasıp olur ya

hastane için 20 bin gözden çıkıyor ama ilaçlar ciddi olarak pahalı allah bu süreçte gerçekten maddi manevi herkese yardımcıaı olsun.
şişli bahçecide dondurma 3500 - tahlilller 6bin ( ben dişarda hastanede yaptırdım eşim ve kendim için )

anladım canım, cok zor mu yumurta toplama sonrasında dınlendın mı ?
ınsallah sonucun cok guzel olsun
İstediğin kadar hastanede yatıp dinlenebiliyorsun merak etme ben 1 saate yakın yattım dinlendim sonra hiç birşey olmamış gibi kalktım geldim evime ki istanbul'dan sakarya'ya yolculuk her seferinde 150 km civarı yani sıkıntı olmuyor sonradan adet sancıları gibi arada yokluyor çok ağrı olmuyor canım korkma.

cok sagol canım benımmm

cok haklısın, ben surecten korkuyorum bıraz aslında o da bılmedıgım ıcın, ınsallah nasıp olur ya
evet bilmeyince insan tedirgin olur tabi ama ben genelde bilmeden gitmeyi tercih ederim bilince daha da sıkıntı şöyle her insanın ağrı eşiği farklıdır. Biri acımadı der diğeri çok ağrılıydı der. Yani sen yaşadıkça atlatacaksın dua edelim Allah bize güç versin sonunda da bebiş nasip etsin sağlıkla inşallah

Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım. Umut oldunuz şuan dua eder misiniz benim ve bizim içinde şuan çok ihtiyacımız var.

Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım. Umut oldunuz şuan dua eder misiniz benim ve bizim içinde şuan çok ihtiyacımız var.
İnşallah siz de sağlıkla kucağınıza alırsınız ve bu güzel duyguları yaşarsınız. Hep dua ediyorum Allah isteyen herkese versin diye.

şağlıkla kucağına al büyüt insallah. bu yolda olan herkese rabbim nasip etsin

evet ben asılama oldugumda opudan cıkanlar yatıyordu , bakmıstım hatta sonra tup bebek tedavısı ıcın gelenler oldugunu anladım,
ınsallah Rabbım cabalarımızın karsılıgını en kısa zamanda versın canım

yaaa ne guzelll, Allah saglıkla kavustursun
ben suan hayal bıle edemıyorum, neden boyle oldum anlamıyorum
2bucuuk senedır beklıyoruz, ılk asılamam kımyasal oldu ıkıncısı negatıf.
esımde sperm hız sorunu var, oda bıraz duzeldı ama nasıp olmadı...

haklısın canım,
amınnnn cok sagol

Her şeyin vakti saati var demek ki. Umudunuzu kaybetmeyin bunları yaşayıp atlatan çok insan var.
Ben 7 yıl bekledim hayatımda bir sürü sorun vardı hep yanlış tedavilerle oyalandık doğal yollarla olmasını bekledik. En sonunda artık beklemeyeceğim dedim ve en çok tavsiye edilen yerde tüp bebek tedavisine başladım. Çevremde de tüp bebekle hamile kalanlar vardı hep onlar destek oldular. Her şey 1 ayda olup bitti hiçbir şey anlamadım bile. Umutsuzdum, kafamdaki olumsuz şeylere kendimi o kadar inandırmıştım ki günlerce haftalarca hamile olduğuma bile zor inandım. Dedim bu kadar kolay mıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…