Tüp bebek transferi sonrası adet sancısı yaşayanlar

Beta hcg332.3 çıktı saat 10 gittim yarını bekleyemedim pozitifi aldık çok güzel bir duyğu inşallh kucagımızada almk nasip olur inşallh sende hamişsindir
Yaaa senin adına çok sevindim bende pazartesi yaptırmayı düşünüyorum Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Yaaa gerçekten mi şimdi yapsam çıkar o zaman ama ben yine günümü bekleyeyim

Ayy inşallah öyledir ben normalde regl öncesi böyle çok belirgin yaşamıyorum belirtileri bakalım umutlanmakta istemiyorum ama işte insan nasıl umutlanmasın günler geçmek bilmiyor hayırlı haberlerle inşallah

Rabbim hepimizin kucağını doldursun Siz kaçında transfer oldunuz benim normalde salı günü test günüm ama ben yarın yaptırıcam milletin 12. Günde çıkıyor benim transfer günü sayarsak bugün 12. Gün varsa çıkar diye düşünüyorum

Ben 21 martta transfer oldum.Transfer günü sayılmıyor diyorlar ama bilemedim.Bende erken gebelik testi yapıp yapmama konusunda kararsız kaldım yani zaten 10-12. Gün diyorlar varsa zaten çıkar inşallah güzel haberlerle

Senin de bugün test günün aslında bende 22 martta transfer oldum yarın mı test yapacaksın var mı belirtilerin

Senin de bugün test günün aslında bende 22 martta transfer oldum yarın mı test yapacaksın var mı belirtilerin
Doktorum 12. Gün kan vereceksin dedi transfer gününü saymadan çarşamba gününe denk geliyor ayy pardon 21 toplamaydı 24 martta transfer oldum

Merhaba ben lekelenme görmedim ama benim de ilk günden beri sürekli adet olacakmış gibi bel kasık ağrılarım vardı hatta hep adetim geldi diyip lavaboya gidiyordum bugün 12.günüm test pozitif
Merhaba benim bugün 12.günüm kan tahlili 7.40 çıktı. Doktor ilaçlara devam et 2 gün sonra tekrar kan ver dedi. Sizin sonuçlarınız nedir?

Anladım umutsuzluk yok günümüzü bekleyeceğiz Rabbim nasip etsin bizlerede Var mı bi belirtin felan
Amin amin Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah ara ara kasık ağrısı, bel ağrısı, göğüs şişkinliği ve hassasiyeti, halsizlik falan var öyle sende var mı belirtiler

Merhaba benim bugün 12.günüm kan tahlili 7.40 çıktı. Doktor ilaçlara devam et 2 gün sonra tekrar kan ver dedi. Sizin sonuçlarınız nedir?
Benim 209 çıktı ilaçlara devam ediyorum umarım yükselir sizin de önemli olan 2 günde 2 katı kadar artması içinizi ferah tutun

Amin amin Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah ara ara kasık ağrısı, bel ağrısı, göğüs şişkinliği ve hassasiyeti, halsizlik falan var öyle sende var mı belirtiler
Bende adet olacakmışım gibi belirtilerim var arada ateş basıyor felan bakalım yarın belli olacak artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…