Tüp bebek transfer sonrası kanama

Gamms

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2024
3
0
30
Herkese selam ! Bu forumu cok uzun zamandır takip edıyorum ve artık üye olmam gerektıgını dusundum . 3 yıllık evlıyız 2 yıldır bebek istıyoruz . 7 ekimde 5.gün embriyosu transfer edildi fakat transferden sonra 2.gun aksamı peçeteye silince gelen bı kanama oldu 1-2 saat cok hafif sürdü ve sonrakı 2 gun kahverengi akıntı seklınde devam etti . En son sabah wc cıktıktan sonra peçeteye sılınce kahveremsı koyu yesıl bı akıntı geldı ve 2 mınık pıhtı gözuktu . Sonra bır daha akıntı veya kanama olmadı . Arastırdıgımda ve doktorumun yorumuyla Yerleşme kanaması olabılceğini öğrendım , suanda hıc bır belırtı yok . Daha önce böyle 2 veya 3.gun kanaması olup pozitif alan oldumu ? Bugun 10.gunumdeyım 3 gun sonra test yapıcam umarım pozitif görurum yorumlarınız için şimdiden teşekkur ederım

Merhaba bende 1 ekimde transfer oldum 10. Günümde çok hafif lekelenmem oldu 2 . Denemem de dedim galiba olmadı çok üzüldüm gittim ogün test verdim değerim 122 çıktı çok şükür kan günümde yine verdim 579 çıktı ve lekelenmem hala devam ediyo bugün yine test verdim 2516 çıktı doktorum normal dedi. İnşallah sizde güzel haber alırsınız

Çok sevindim hayırlı olsun Beni korkutan 2.gun olması o kadar erken olması normal mı değilmi emın değilim, doktorum bu kadar erken beklemıyoruz ama yerlssme kanaması olabılır dedı yanı ihtımal konuştu . Herhangı bı belırtı hıssettınız mı peki? Şuan bende sıfır belirti , 2 kez kımyasal gebelık gecırdım onda da cok belırtı yaşamamıstım gerçi .

Benim belim ve başım çok ağrımıştı. Çok teşekkür ederim inşallah güzel haberler alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…