Tüp bebek tedavisinde yumurta gelişimi olmadı

Nowan-34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2024
5
0
34
Merhabalar 4 aylık evliyim 34 yaşındayım Amh 0.01 normal yolla gebelik olmaz tüp bebek dediler 10 gün gonal F göbekten 300 doz iğne vurdum fakat hiç yumurta gelişmesi olmadı bugün ki muayenede doktorum 1 ay sonra tekrar gel dedi iğne başlanacakmış yine uygunluk varsa eğer yine gelişim olmazsa tedavi bırakılcak dedi benim gibi olan var mı tecbübelerini yazabilir mi şimdiden teşekkür ederim.

Saizen gibi büyume hormonu iğnrleri yardımcı olabilir. Bunu konuşun doktorunuzla.

Zaman zaman böyle şeyler olabiliyor sanırım. Benim de solda 7 folikül , sağda 1 folikül göründü iğnelere başlamadan önce. Biraz önce OPU oldum sadece sağdaki 1 yumurta toplandı. Bütün umudum o yumurtanın kaliteli çıkmasında. Ama gonal-f 8 kez 225 doz vurmama rağmen soldaki 7 yumurta folikülü bana mısın demedi , büyümedi.

Merhaba! Vıtamın kullanabılırsınız adetlerınız nasıldı düzenlı mıydı? Amh dusuklugunu farketmezdiniz

Merhaba! Vıtamın kullanabılırsınız adetlerınız nasıldı düzenlı mıydı? Amh dusuklugunu farketmezdiniz

4,5 ay gibi olmadım sonrasında olmaya başladım vitamin derken ne için tüp benek sürecinde vitamin vermişlerdi bu arada lmom kullanıyordum

Ya öyle mi Rabbim inşallah gebeliğe çevirir sağlıklı bir şekilde kendinize çok dikkat edin.Şans mı kadar mi bilemedim 2. Kez iğne başlancak gelişim olmazsa tedavi bırakılcak

merhaba, benim de tedavim yarıda kaldı aynı şekilde. 5. güne ulaşamadı. embriyo oluşmadı.
yumurta kalitesini artırmak için takviye kullanmanı tavsiye ederim. tekrardan tedaviye başladım bakalım

Ya öyle mi Rabbim inşallah gebeliğe çevirir sağlıklı bir şekilde kendinize çok dikkat edin.Şans mı kadar mi bilemedim 2. Kez iğne başlancak gelişim olmazsa tedavi bırakılcak
Umudumuzu yitirmeyeceğiz. Avokado, kabak çekirdeği , incir ve hurma tüketmemiz ve bol su içmemiz gerekiyormuş. Tabi ben de bunları geç öğrendim. 2. İğnede gelişimin olacağına , kaliteli yumurtalar toplanacağına ben inanıyorum.

Saizen gibi büyume hormonu iğnrleri yardımcı olabilir. Bunu konuşun doktorunuzla.
Kesinlikle büyüme hormonu işe yarıyor. Geçen seneki tedavimde sadece gonal ile 4 yumurta toplanmış ve 3 tane 3. gün embriyosu elde edilmişti. Transferlerim negatif sonuçlandı. Bu sene ağustosta tekrar başladık. Gonal, femera, pergoveris ve büyüme hormonu omnitrope ile 9 yumurtam toplandı. 5 tane 5. gün embriyosu elde edildi. Ben bunu büyüme hormonuna bağlıyorum. Bu arada 40 yaşındayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…