Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebek tedavisi için mi "umut" mu "asm" mi lütfen yardım....

esimmveben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2011
177
0
Merhaba, biz 3 yıllık evliyiz 2 yıldır bebek sahibi olmak için uğraşıyoruz ama olmuyor. eşimde morfoloji %2 bende de sağ tüpüm tıkalı onun dışında bir sorunum yok. Şimdi tüp bebek tedavisine başlayacağız ama hala bir merkeze karar veremediğim için bu zamana kadar kaldık. Şimdi merkez sayısını ikiye düşürdüm. Anadolu Sağlık Merkezi veya Bahçeci Umut... ASM Aydın ARICI'yı hem olumlu yorumlar okuduğum için hem de evime çok yakın (yürüme mesafesi) olduğu için tercih edebilirim ama bir yandan da aklım UMUT Ulun ULUĞ yada Süleyman TOSUN'a kayıyor. Rapor çıkartamıyoruz çünkü eşimin SGK girişi henüz 4 yıl. Zeynep Kamil de rapor çıkarmak için gittim bana en az 5 yıl önce SGK girişli olmak gerekiyor dediler, rapor için bir yıl daha bekleyemiyorum. Tedavi ücreti ikisinde de aşağı yukarı aynı bu konuda da ayrım yapamıyorum. Ortalama 6500 tl diyorlar.

Tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Lütfen bana yardım edin bir karar vereyim ve başlayayım tedavime. Şimdiden çok teşekkürler. Allah hepimizin yolunu açık etsin.

aynı konudan müzdaribim ben asm de aşılama yaptırdım şimdi biraz ara verdim .bende zeynep kamile gittim ama cok pis ve rapor için ugrasmak gerekiyor.ayrıca bende umut ve şifa hastanesi birde memeorial iyi diye duydum.asm biraz daha fiyatlı onlara göre.ama asm nedense bi türlü ısınamadım 4 aydır oraya gitmeme ragmen biraz daha ilgi bekliyorum belki.son gittiğim dr muhteşem bir guven verdi her soruma cvp aldım emsey hastanesinde buarada.bana birkaç ay ilaç kullanmamı onersdi bakalım oyle yapıcam sonra nerde yapıcağımı arastırıcam

X