Tüp bebek tedavisi için İstanbul’da doktor hastane önerisi lütfennnn

merveit61

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2023
24
12
34
Selam kızlar, tüp bebek tedavisi için İstanbul’da doktor ve merkez önerisi, iyi veya kötü tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum. Ben iki kere dondurulmuş embriyo transferi oldum ve ikisi de malesef negatif oldu. Şimdi doktorumu değiştirmek, sıfırdan bir başlangıç yapmak istiyorum. Aklımda memorial Şişli ve bahçeci var. Ama iki negatif tecrübem olduğu için bunda daha temkinli ve seçici davranmaya çalışıyorum ama işin içinden çıkamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum lütfen.
Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla ve tez vakitte evlat sahibi olabilmeyi nasip etsin inşallah 🤲

Selam kızlar, tüp bebek tedavisi için İstanbul’da doktor ve merkez önerisi, iyi veya kötü tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum. Ben iki kere dondurulmuş embriyo transferi oldum ve ikisi de malesef negatif oldu. Şimdi doktorumu değiştirmek, sıfırdan bir başlangıç yapmak istiyorum. Aklımda memorial Şişli ve bahçeci var. Ama iki negatif tecrübem olduğu için bunda daha temkinli ve seçici davranmaya çalışıyorum ama işin içinden çıkamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum lütfen.
Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla ve tez vakitte evlat sahibi olabilmeyi nasip etsin inşallah 🤲
Acı badem. Maslak bulent tıraş , benim ilk bahçecife oldu negatif , şimdi burdayım memnunum

Merhabalar benimde Acıbadem Maslakta yiğit Çakıroğlu doktorum,kendisinden ve merkezden çok memnunum laboratuvarları da gayet iyi hiçbir detayı atlamıyorlar.Yiğit hoca hem çok iyi bir insan hemde çok iyi bir bilim insanı görüşmenizi tavsiye ederim
Öncesinde bahçeci ve Şişli memorial ile de görüştüm.Bahçeci çok para odaklı geldi bize sevmedik.Şişli de iyidir Semra hocanın ekibi çok profesyonel ama ben yiğit hoca ile devam etmek istedim

Op Dr. Fuat Eserol, özel muayenehanesi var işlemlerini Liv Hospital Ulus’ta yapıyor. Reklam yapmayan ve gereksiz strese sokmayan çok profesyonel bir doktor, değerlendirebilirsiniz.
Bol şanslar dilerim 🩷

Merhabalar benimde Acıbadem Maslakta yiğit Çakıroğlu doktorum,kendisinden ve merkezden çok memnunum laboratuvarları da gayet iyi hiçbir detayı atlamıyorlar.Yiğit hoca hem çok iyi bir insan hemde çok iyi bir bilim insanı görüşmenizi tavsiye ederim
Öncesinde bahçeci ve Şişli memorial ile de görüştüm.Bahçeci çok para odaklı geldi bize sevmedik.Şişli de iyidir Semra hocanın ekibi çok profesyonel ama ben yiğit hoca ile devam etmek istedim
Bahçecinin para odaklı olması beni de biraz tedirgin etti, şişli memorial de korktuğum tek doktor ilgilenmiyormuş bu da tedavi aşamasında strese sokar mı karmaşıklık yaratır mı bilemedim iki negatif denemem olunca bu sefer biraz şansa bırakmak istemiyorum biz elimizden gelen çabayı gösterelim gerisi Allahın takdiri

Kesinlikle Soner Düzgüner. Şişli Miel Clinic.
Önce Memorial Şişlide çalışmış uzun süre.
İlkte pozitifi gördüm dondurulmuş transferle
(15 haftalık hamileyim)
7/24 ulaşılabilir ve herşeyde ilgili doktor.
Ücretsiz ön görüşmeleride var.

Medipol gonca yetkin yıldırım 2.deneme pozitif bebeğimiz hamd olsun kucagimizada 6 yıl sonunda
medipolü bende istiyorum hem evime de daha yakın gidip gelme aşısından bana çok rahat olur gonca hoca da iyi bir hocaymış ama herkesin söylediği tüp bebek deyince belli başlı hastaneler var memorial bahçeci acıbadem gibi o yüzden medipol konusunda kararsız kalıyorum

birden fazla doktor ile ilerledi sürecim benim. Lale hoca aysu hoca ve yücel hoca ile takip edildi sürecim. gönül hoca transferimi yaptı
birden fazla doktorun ilgilenmesi stres yaratmıyor mu yada hepsi aynı şekilde mi ilerliyor her doktor birbirinin tedavisine kulp takıyor fazla doktor olunca böyle karmaşa olur diye korkuyorum

birden fazla doktorun ilgilenmesi stres yaratmıyor mu yada hepsi aynı şekilde mi ilerliyor her doktor birbirinin tedavisine kulp takıyor fazla doktor olunca böyle karmaşa olur diye korkuyorum
şişli memorial in sistemi zaten bu de şekilde olduğu için kimse kimsenin dediğine kulp takmıyor. ilaç dozlarına bile birlikte karar veriyorlar. ben hiçbir sorun sıkıntı yaşamadım. streste olmadım. sürecim çok rahat ilerledi sayelerinde, çok şükür de iyi sonuçlandı

Herkesin süreci ayrıdır elbet,pozitif gören arkadaşlara da hayırlı olsun
Ben kişisel tercih olarak hep aynı doktorla konuşmak,bilgi almak istedim .Yiğit hoca ilk kontrolden transfere kadar herşeyi tek tek takip ediyor ve bu bana ayrı bir güven verdi.Her an ulaşabildim
Kuzenim memorialde denemişti,farklı doktor görmekten rahatsız oldu,ilaç dozu ayarlaması sağlıklı olmadı ve daha az yumurta toplandı,genetiğe de gideceği için şansı azaldı memnun kalmadı
Dediğim gibi tamamen tercih,umarım hakkınız da hayırlısı olur

şişli memorial in sistemi zaten bu de şekilde olduğu için kimse kimsenin dediğine kulp takmıyor. ilaç dozlarına bile birlikte karar veriyorlar. ben hiçbir sorun sıkıntı yaşamadım. streste olmadım. sürecim çok rahat ilerledi sayelerinde, çok şükür de iyi sonuçlandı
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah çok sevindim sizin adınıza darısı tüm isteyenlerin başına

Kesinlikle hisar hastanesi Dr Meryem eken diyorum.

Ben hep Lale Hoca ile devam ettim , kendisi benim bu hastane öncesinde başka bir merkezdeki doktorumdu , özellikle kendisine muayene olmak istediğimi soylemistim ben ve hep randevularim kendisine oluşturuldu.

Lale hoca medipolden geçmemiş miydi? O zaman memorialde de ısrarcı olursak tek doktorla devam edebiliriz
Camlica medicana da kendisi ile calistim ben.
Ben randevularimi hep kendisine istedim Memorial da ve hep kendisi ile devam etti sürecim. Lale Hoca dışında sistemleri nasıldır bilemem.

Merhaba bahcecici altunzadeye gitmisdim
Gecen sene ilgisizlikde bir numaralar de yuzunu 1 dakika goruyorsun soru bile
Sormaya firsat vermeden gidior, ama aret kamar cok iyi Bi doktor ilgili babacan bu sene ona gitim
Sukurler olsun icim rahati transfer oldum
Sonucu bekliyoruz simdi

X