Tüp bebek tedavisi den sonra ağrı yaşayan varmı??

yarentumen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2014
20
131
32
Arkadaşlar benım transferımın üçüncü gunu tek yumurta cok ama cok kasık ağrım var dunde bır dala kan geldı boyle deneyım yasayanlar varsa paylasırsanız cok mutlu olrm

Canım ağır kaldırma sakin benim ağrım 1 hafta falan sürdü kan çok gelirse mutlaka Dr aramalisin ay hadi inşallah hayırlısıyla güzel haberlerini alırız

4.cü gün ikinci kalite
Allah embiyona can ve sağlık versin benimde 3. Gün ve 2. Kalite 2 tane kondu. Benimde transferimin 4. Günü ikimizinde embriyosu 7 günlük ben hiç birşey hissetmiyorum ne ağrı ne sızı nede kan sadece progesteron iğnelerin acısı var bide bacaklarım sızlıyor geçen ki negatif denememde de sızlamıştı

Ben de her gece ağrı oldu . Hatta beni uayndiriyordu bu ağrı. 11 gün hcy 50 çıktı. Tahliller pozitif şimdilik atım her şey yolunda gider cumlemizin. Bi iki gündür iyiyim

Amin canım inşalah ikimizinde tutar bnm gcenkı seferde de cok ağrm olmustu sonuc negatif cok zor bı durum

Canım ağır kaldırma sakin benim ağrım 1 hafta falan sürdü kan çok gelirse mutlaka Dr aramalisin ay hadi inşallah hayırlısıyla güzel haberlerini alırız
İnşallah alahım herkeze versın ikinci denemem ama son sansım baska da hemen yaptıramam kızlar dua edın bebeim tutunsn bana

Arkadaşlar benım transferımın üçüncü gunu tek yumurta cok ama cok kasık ağrım var dunde bır dala kan geldı boyle deneyım yasayanlar varsa paylasırsanız cok mutlu olrm
Insallah tutunmustur canim. Doktoruna danisman daha iyi canim. Herkesin belirtisi farkli olabilir. Herseyin hayirlisi olsun.

Chhuıjuııju

doktoru aradım normal diyor ama tuttugu anlamına gelmıyork
Evet canim malesef tuttugu anlamina gelmez sabirla beklemek lazim . Stresten uzak dur . Olacagi varsa olur . Hersey Allah tan. Bana transferden sonra kagit verdiler ordada yaziyordu . Hafif kanama pembe akinti kahverengi leke gelmesi normal yazmislar. Karin agrisi kasik agrisi goguslerde dolgunluk sislik vs bunlarin hepsi olabilirmis normal seylermis. Hic biri tutup tutmadigini gostermez

Ayn hayırlısı artık canım

Dualarim sizinle bolumune gir canim kafan dagilsin yoksa sana bu zaman sana gecmez :)

Amin canım inşalah ikimizinde tutar bnm gcenkı seferde de cok ağrm olmustu sonuc negatif cok zor bı durum
Hep yatıyormusun yoksa kalkıyomusn arada bide sigara kullanıyomsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…