Tüp bebek tedavisi den sonra ağrı yaşayan varmı??

Benımde üçüncü gunm ağrın varmı bide hep yatıyomusun banyo yapsınmı
Genelde yatiyorum canim. Dun yaptim banyo ama cok asiri ilikti gusul almam gerekiyordu yoksa hayatta girmezdim. Suan gecti agrim ayaklarimda isinmaya basladi ama hergun bu olayi igneden sonra yasiyorum

Bende 5 haftalığa kadar deli gibi kasık ve bel ağrısı oldu arkadaşımda hiçbişey olmadı ikimizinki de pozitif. Kötü düşünmeyin iyi düşünün iyi olacak. Hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim

Bende 5 haftalığa kadar deli gibi kasık ve bel ağrısı oldu arkadaşımda hiçbişey olmadı ikimizinki de pozitif. Kötü düşünmeyin iyi düşünün iyi olacak. Hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim
Amin canim benim. Allah evladini kucagina almayida nasip etsin. Belirti aramiyorymda ayaklarim buz gibi oluyor sonra geciyor anlamadim . :)

Genelde yatiyorum canim. Dun yaptim banyo ama cok asiri ilikti gusul almam gerekiyordu yoksa hayatta girmezdim. Suan gecti agrim ayaklarimda isinmaya basladi ama hergun bu olayi igneden sonra yasiyorum
Allahım hem sna hem bana tüm isteyen ümmeti muhammede en hayırlısını versın inş olsn bırbırımıze mujdelı hberı verelım yas kaç
:emir_bebek:

Amin amin cümlemizinkini inşallah Ümitlendirmeyim ama iyiye işaret. :KK76:
Insallah canim benim yok ben belirtilere inanmayali baya oldu. Neden diceksin benim normal yolla 5 dusugum var. Bugun transferimin 5.gunu ama hic cirpinmiyorum stresim yok heyecanim yok . Insallah hamile kalayimda devami gelsin. Hayallerinin bir anda kursaginda kalmasi cok zor

X